Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dyskusja - Samsung Galaxy Tab 7" P1000


Arni

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Arni ja posiadam Galaxy Taba P1000 od dłuższego czasu (około 1,5 roku).

Ja akurat miałem problem z baterią.

Jak go kupiłem to miał Androida 2.2 ale po około miesiącu zmieniłem na androida oficjalnego 2.3.3 z rootem a 23.07.2012 przesiadłem się na androida 4.0.4 (CM9 a gdy ukazała się stabilna wersja na CM9.1) i obecnie czekam aż wyjdzie stabilna wersja androida 4.1 (CM10)

Powiem że na androidzie 4 bateria krócej wytrzyma ale działa płynniej i szybciej.

Jakieś pytania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie stron www(google chrome) jest płynne gdy się ogląda jedną stronę, a dwie gdy strony(karty) płynnie gdy nie ma zbyt wielu animacji, gdy otwieramy więcej kart lub działają programy w tle, to już ciężko z płynnością.

Aplikacje działają prawie wszystkie (android 4.0.4) nie działa mi aplikacja "Auto Call Recorder" po prostu nie nagrywa a na wcześniejszym androidzie 2.3.3 działała.

Ogólnie jestem zadowolony z tabletu, teraz gdy mam Androida 4.0.4 jest lepiej niż na 2.3.3 ale by mógł działać trochę szybciej, może to jest wina nie najnowszego kernela.

przyzwyczaiłem się do dużego ekranu i nie kupię następnego z małym ekranem nic poniżej 4,5 cala

Bateria przy intensywnym korzystaniu starcza na od rana do wieczora, w kieszeni też się mieści, jakość muzyki jest naprawdę dobra i długo można słuchać. czujnik oświetlenia po ustawieniu na CM9 działa dobrze, bo po wgraniu jest beznadziejnie ustawiony i jest efekt tak jakby nie działał, przednia kamerka też dobrze działa, Skype działa, wideorozmowy też, aparat czasem odmówi posłuszeństwa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności