Zaloguj się lub Zarejestruj I tak kiedy podłączam telefon do pc to mi tylko ładuje ale czasami łączy się normalnie jako pamięć masowa i włącza się debugowanie usb kabel na 100% dobry na innych telefonach działai po 2 Jak chcę założyć konto na Google play to jak wpisuje na..."> Zaloguj się lub Zarejestruj I tak kiedy podłączam telefon do pc to mi tylko ładuje ale czasami łączy się normalnie jako pamięć masowa i włącza się debugowanie usb kabel na 100% dobry na innych telefonach działai po 2 Jak chcę założyć konto na Google play to jak wpisuje na..."> Skocz do zawartości

• 0
Imp@cT

[LG P500] Problem z usb i Google Play

Pytanie

Siema mam lg p500 z 

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

I tak kiedy podłączam telefon do pc to mi tylko ładuje ale czasami łączy się normalnie jako pamięć masowa i włącza się debugowanie usb kabel na 100% dobry na innych telefonach działa

i po 2 Jak chcę założyć konto na Google play to jak wpisuje nazwę użytkownika to pisze że niedostępna i nie daje podpowiedzi wpisuje inną to tak samo jest tylko przycisk pomiń wchodzi na chwile w google play i wywala do ekranu głównego tak samo z zalogowaniem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Co do google zainstaluj najnowszą wersję, w moim przypadku gdy miałem ten telefon przeinstalowałem rom i pomogło. Wyłącz debugowanie i nie ruszaj kablem, w moim LG też tak miałem, a jeśli wejście jest sprawne to zaznaczaj pamięc masową przy połączeniu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi