Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3 Mini] CyanogenMod 12 by Novafusion


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Galaxy S3 mini] CyanogenMod 12 by Novafusion

 

Jest to rom na bazie Android L

 

Wymagania:

  • ROOT
  • CWM/TWRP najnowsze

 

 

Features:
  • RIL (phone/SMS/3G)
  • audio (both speakers/headphones/microphone)
  • Wi-fi
  • Bluetooth 4.0 with LE support A2DP
  • GPS/Glonass/A-GPS
  • sensors
  • compass
  • video playing (only partially)
  • 2D/3D HW Acceleration
  • all native tethers (Wifi/BT/USB)
  • Google Play
  • CPU sleep mode
  • MTP
  • ADB
  • no tearing
  • tripple buffering
  • external storage
  • SELinux
  • offline charging

Issues:
  • RIL might be really buggy, we had to fight to make it working and it's still under development, but 3G and messages are completely bugfree
  • GPS might be buggy
  • this release doesn’t support f2fs yet, only ext4 filesystem – remember to wipe data/cache partitions as ext4 before flashing this ROM!
  • camera doesn’t work at all
  • missing part of OMXes implementation (so there’s no fully HW video acceleration)

 

instalacja:

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci
  3. Wyłącz telefon
  4. Uruchom tryb recovery
  5. Wykonaj pełne wpie
  6. Zainstaluj ROM, potem Gapps
  7. Reboot

Pobierz: 

ROM: http://get.novafusion.pl/?id=1490

nowsze buldy ze strony novafusion: http://novafusion.pl/downloads/

Gapps: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=44417509&postcount=1

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem. Potwierdzam filmów nie da się kręcić na domyślnym oprogramowaniu- zielony ekran, natomiast po pobraniu np aplikacji Camu problem znika. Poza tym chodzi bardzo ładnie.
Jak to jest z zewnętrznymi pamięciami? Na supernova napisali, że wspiera otg, ale jak czytać dane z pendrive'a? Jak to wygląda na CM 11? Trzeba coś instalować dodatkowo? Folder usbdisc mam pusty wiec nie widzi.
Edited:
Co chwile wyrzuca mi błąd: ,,Niestety aplikacja Music została zatrzymana." Taka sama historia jak z aparatem. Potrzebna aplikacja z zewnątrz, aby odtwarzać muzykę. Po wyłączeniu ,,Music" żadnego błędu nie wyrzuca.

20.02.15 Edited:

Po użyciu aplikacji Runastic, po zakończonym bieganiu i wyłączeniu GPS telefon zrestartował się.

Drugi już restart, nie pamiętam okoliczności pierwszego.

Ponadto nie odczytuje mojego pendriva. Folder usbdisk0 jest pusty.

23-02.15 Edited:

Update 20150221 wprowadza w głównej mierze usprawnienia CM. Pendrive wciąż jest nie widoczny, domyślnym oprogramowaniem nie nagramy filmu. Póki co nie wyrzuca mi błędu aplikacji ,,Music".

Denerwuje mnie domyślny dial w którym nie mogę znaleźć opcji (pisze ,,nie mogę" bo może po prostu nieudolnie szukam) pokazującej dokładną godzinę połączenia. Dla mnie to kompletnie nie praktyczne widzieć: Dzwonił 2 godz temu/2 dni temu, dopiero w szczegółach mam dostęp kto kiedy dzwonił. Dial z zewnątrz pewnie by załatwił sprawę ale tam z kolei denerwować mnie będą banery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Neo post jest do edycji moim zdaniem, probowalem instalowac poprzez cwm 3 razy i wyskoczylo za kazdym razem ,,status 7..'' A 2 razy z TWRP i bylo powodzenie za kazdym razem, nawet na stronie novafusion posze zeby uzycwac TWRP. Oraz mozesz jeszcze zmienic cytat z novafusion na ten aktualny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pobierz rom w postaci .zip i wgraj na urzadzenie i wgraj via recovery badz via adb i recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny, jednak niegwarantuje i zrob kopie w titanum backup badz tym podobnym i zrob wipe wszystkie przed wgrywaniem romu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z strony gaaps.cyanogenmod.pl pobierz gaapsy, klikasz w link przedstawiajacy wersje gaaps bodajze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... W prawym gornym rogu strony masz link do gaapsow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link

gapps.cyanogenmod.pl/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności