Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Alcatel OT-918 aplikacje (w tym systemowe)


JaMajka

Pytanie

Witam wszystkich.

Od 24 grudnia jestem szczęśliwą posiadaczką Tegoż oto telefonu. Jestem bardzo zadowolona, mam jednak kilka pytań.

Jak można usuwać aplikacje? Pamięci wewnętrznej ma ok 160 MB, z czego zostało mi 14 MB wolnego. Aplikacji z których nie korzystam ,ba o wielu nawet nie miałam pojęcia( niema ich w głownym menu) jest mnóstwo i zajmują dużo miejsca, mam android managera z oficjalnej strony alcatela w ogóle nie wykrywa większości aplikacji. Mam nadzieję,że tu na forum jest jakaś dobra duszyczka, która zna się na tym modelu i pomoże mi rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Operatorzy czasami odpłatnie instalują w telefonach aplikacje (taka forma reklamy) i blokuje możliwość jej odinstalowania. jej brak również może spowodować utratę gwarancji (zależnie od tego jak cfanie jest sformułowane warunki korzystania - niby usunięcie aplikacji zwykłej a mogą to podciągnąć pod zabawę z oprograowaniem i nie uznać ew gwarancji) pozostaje tylko przenosić aplikacje na Kartę Sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć

Ściągnij ten pliczek na kompa

http://przeklej.net/down/23752754979900758069878742516585617bc2cb110f7b0fd2121a6fd.html

Podłącz telefon do komputera i skopiuj go na karte sd

Zainstaluj (o ile Ci pamięć fona pozwoli)

Odpal program i za jego pomocą może jakąś część aplikacji uda Ci się przeżucić na sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Link do d...py :D

Poprawione :P

Możesz też zainstalować "Easy Uninstaller" i za jego pomocą wywalisz większość apek.Tylko nie wiem jak to się tyczy gwarancii...?Ale wydaje mi sie że po hard resecie usunięte apki się przywrócą , bo to by załatwiło problem z gwarancją.Ale niech się wypowie może ktoś , kto się na tym zna lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm Postawie ci browara jak ci się uda;) Wysyłane z mojego SonyX8 za pomocą Tapatalk 2

i nie będzie piwa :< Oto jak "spróbowałem"

*Zauważyłem w adb funkcje uninstall gdzie podaje się nazwe pakietu - bez skutku.

* można przeczytać pliki systemowe bez roota uruchamiając polecenia jako  aplikacje z możliwością debugowania  (run-as) . napisałem sobie takową.  Niestety - po jakimś czasie zauważyłem że folder system/app jest folderem tylko do odczytu więc ta metoda odpadała.

 

Co jest najprawdopodobniejsze? Stworzyć' instalkę' Recovery któa ma w sobie zapisane usuwanie aplikacji systemowych. Czy się uda? Nie wiem.  Spróbuje na dniach  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności