Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Advance][DarkCyanogenMod 8.0v (CM11)] status 7 installation aborted przy instalacji Gappsów


janek123pl

Pytanie

Witam.

Posiadam Samsunga Galaxy S Advance. Posiadam DarkCyanogenMod 8.0v. Pobrałem go stąd: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s-advance/development/rom-darkcyanogenmod-5-10-t2896779         i zainstalowałem 

Pobrałem Gappsy które były podane w poscie, o tym romie którego posiadam i którego zainstalowałem. (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397942

Instalowałem roma z CM11. Przed instalacją roma zrobiłem wipe data/Factory reset, wipe cache, wipe dalvik. Zainstalowałem DarkCyanogenMod bez problemu. Ale gdy chciałem zainstalować paczkę MINI MODULAR PACKAGE gappsów to wyskoczył mi błąd "installation aborted status 7" Jakiś taki :(

Dziwne to jest ze coś tam pisało że "You need 252100 KB system free space. You only have 225108 KB available." <- Nie rozumiem tego. Mam dużo pamięci:

Pamieć wewnętrzna: 

1,97 Całkowita pojemność

1.85 Wolne

Pamieć wewnętrzna (Ta USB chyba. Ta sd wbudowana)

3,91 Całkowita pojemność

3,39 Wolne

Karta SD

14,61 Całkowita pojemność

14.25 Wolne

 

Szukałem szukałem i szukałem na ten temat ale nie znalazłem rozwiązania. Jak już było o tym problemie (Status 7) to było o romie, nie gappsie. Znalazlem też na necie jakiś tam temat o tym ale nikt mu nie odpowiedział. :( Też szukałem na angielskich forach i usłyszałem o tym że zmiana recovery na nowsze może pomóc. Ja posiadam  CWM-based Recobery v6.0.5.1.

Gdzie mogę znaleść nowsze recovery dla mojego telefonu i mojego roma? Możecie dać linka :) (Samsung galaxy S Advance GT-I9070) (DarkCyanogenMod 8.0v (On bazuje sie na cm11) (Android 4.4.4) :)

 

Jak podczas instalacji romu takie coś tam wyskoczy to trzeba tam coś usunąć. A co trzeba usunąć jak takie coś wyskoczy przy instalacji gappsow?

Wiecie może? 

 

Nie chcę zmieniać Roma. Chcę mieć DarkCyanogenMod :) Dla mnie ten rom jest najlepszy. Nie ma wiele błędów. tylko 1. Gdy się nagrywa i się kliknie Stop (Koniec nagrywania) To sie sama wyłącza kamera :) A nagranie wychodzi normalnie. Dobrze, zapisuje się Brak problemu. Fajnie nawet ze jest ten błąd bo nie musze wyłączać sam kamery ^^ Rom jest bardzo szybki, Stabilny i ma fajne opcje :) np Powiadomienia Halo (Podobno bardzo fajne) i wiele innych

 

Gdy uda się naprawić ten problem z gappsami to będę bardzo szczęśliwy :D Bo tel bedzie już 100% dobry i już nic nie będę w nim grzebać :) I będę mógł wreszcie normalnie z niego korzystać (1 Rok musiałem się męczyć z bugowanym JB Od samsunga)

 

Dzięki z góry za POMOC!!!!!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dlaczego te nie działają? :( przecież właściciel tego postu, o tym romie podał tamte :( to powinny działać. Wcześniej miałem zwykłego CM11 Beta. I też był ten błąd.

 

Spróbuje pobrać te z wiki. Ale szkoda że nie ma opisu :/ Co w nich jest. :( Dlaczego tamte nie działają? ;(

 

Jak pobieram to pisze 150 mb a gdy zainstaluje to bedzie wiecej?

 

Ej a wipe data/factory reset usuwa gappsy?

 

Jaki mi polecacie pobrac? 

CM 11
"small"

czy 

CM1 

? Szkoda, że nie pisze co w nim jest. A czym sie te 2 róznią? Rozmiarem to wiem ale co będzie w środku? :P


Nie wierze :oDZIAŁA!

 

Mam zajebisty Rom stabilny! Darkcyanogenmod 8.0v  (Android 4.4.4 Kitkat) (http://forum.xda-developers.com/galaxy-s-advance/development/rom-darkcyanogenmod-5-10-t2896779)

Nie tnie się! 1 błąd ale nie jest denerwujący (Camcorder close after record but movie saves good) Nawet dobrze, że jest bo sam nie musze zamykać kamery :3,  

 

I Gappsy!!! (http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps)

 

ⓡ 

 

Gappsy na wiki najlepsze! 

 

100% Działający telefon! \o/

Koniec już z Gównianym Jb 4.1.2 Od szajsunga .l.. !

 

Telefon jeszcze na 5 lat :')

 

Bardzo się ciesze! 

 

 

Dzięki wam wszystkim za pomoc!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności