Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Core] Podkręcenie wyników benchmarków


valkollos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo core nie jest mistrzem benchmarków.W tym poradniku jak podkręcić wyniki na aż 10 sposobów!

 

Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!!!

 

1.Zrootuj swojego samsunga(poradnik na forum)

2.Wgraj jakiś rom(np.CoreEx,MixRom z poradników na forum)

3.Pobierz aplikację Uni-init v1.0.apk i aktywuj wsparcie Init.d

4.Wgraj Fly on mod.http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3196-fly-on-mod-zoptymalizuj-sw%C3%B3j-system-maksymalnie/

5.Pobierz i aktywuj aplikację Seeder-2.0.0.apk

6.Zmień kernel na Infinity (poradnik na forum)

7.Pousuwaj aplikacje systemowe za pomocą aplikacji titanum backup

8.Pozamrażaj działające apki za pomocą greenify

9.Pobierz aplikację lagfix,uruchom,kliknij run,zrestartuj urządzenie

10.Przeczyść urządzenie za pomocą programu sd maid

 

W ten sposób możesz podkręcić wyniki benchmarków.Ja w antutu miałem 7 tyś punktów a teraz mam grubo ponad 10 tyś punktów.Nie musisz wgrywać wszystkiego naraz,bo to raczej bez sensu.Polecam bardziej skorzystać z kilku sposobów,niż wszystkich.Ja wybrałem sposób 1,2,9,10.Pamiętaj że na wynik ma wpływ wiele czynników np.ilość otwartych aplikacji.

post-35473-0-39093800-1415531497_thumb.p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zaraz po zainstalowaniu benchmarka mialem 10900, potem 11500 za trzecim razem po jakimś czasie 11300. Punktacja ta zależy też od stopnia zamulenia telefonu. Jak zrobi się na Galaxy Core hard reset, ustawi roota oraz przenoszenie aplikacji na kartę np. W link2sd to przez dlugi czas bedzie się mieć ok. 11000 punktów to normalnka. . . Podobnie sprawa ma się z komputerami jak je zamulicie benchmark też nie da wam ilości punktów na które sprzęt zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamulenia ^^ dobre określenie.

 

Na to ma wpływ dodatkowa karta pamięci, programy działające w tle itp.

Z resztą pokaż swój screen dla udowodnienia. Z opcjami czy masz roota itp. Bo tam będzie to wyszczególnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności