Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S 3 i9300 c1skt] Czy da radę wgrać cyanogenmod 11 do koreańskiej wersji telefonu?


elmar18

Pytanie

Witam

Mam mały problem z telefonem. Telefon kupiłem nie wiedział że jest to wersja koreańska. Teoretycznie niczym się on nie różni od wersji Europejskiej ale niestety mam problem z dostaniem Roma. Sprawdzając telefon programem cpuz wyświetla model : GT-I9300 (c1skt)

Problem pojawia się podczas instalacji Roma to znaczy pobieram Roma do wersji International tj: GT-I9300 wrzucam na tel potem instaluje przy pomocy twrp reboot i koniec wisi na logo telefonu, mam bootloopa. Jedyne wyjście żeby telefon znowu działał to restore wcześniej przygotowanym bacukeupem. Każdy inny ROM powoduje błąd podczas instalacji. Czy jest możliwość wgrania cm na ten telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Najwidoczniej jest to jakaś nieznana wersja telefonu. Z informacji które uzyskałem jest to wersja koreańska LTE. Spróbuj to zainstalować:

ROM

arter97 kernel for Galaxy S3

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale to nie powinno mieć znaczenia, jeżeli masz i9300 to romy powinny pasować.

Ty masz po prostu wariant koreański. Spójrz pod baterią jaką masz wersję kodową.

Co do CM będzie CI działać.

Root np masz tu: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/orig-development/gt-i930x-t-n-cf-auto-root-t1957273

Działa na pewno z twoją wersją telefonu.

Do CM 11 zainstaluj najlepiej TWRP Recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności