Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S I9000] Instalacja CyanogenMod na zrootowany telefon


aloisy

Rekomendowane odpowiedzi

CyanogenMod 10.1

Screeny:
post-1-0-20394400-1360300912_thumb.pngpost-1-0-30542400-1360300911_thumb.pngpost-1-0-37287200-1360300910_thumb.pngpost-1-0-25550300-1360300909_thumb.pngpost-1-0-04522300-1360300908_thumb.pngpost-1-0-98889800-1360300906_thumb.pngpost-1-0-46098500-1360300905_thumb.pngpost-1-0-41427700-1360300904_thumb.pngpost-1-0-04789000-1360300903_thumb.png

Instalacja CyanogenMod na zrootowany telefon
1. ściągamy najnowszy mod np. 10.1 LINK
2. rozpakować i wrzucić na wewnętrzna pamięć telefonu
3. uruchomić telefon w trybie ClockworkMod Recovery (up, home, power)
4. klawiszami up/down wybieramy "Wipe data/factory reset." potwierdzamy klawiszem home
5. po czym wybieramy klawiszami up/down "Wipe cache partition" potwierdzamy klawiszem home
6. kolejno wybieramy klawiszami up/down "Install zip from sdcard." potwierdzamy klawiszem home
7. analogicznie do powyższych wybieramy "Choose zip from sdcard"
8. wybieramy "CyanogenMod update.zip"
9. klawiszami up/down wybieramy "Wipe data/factory reset." potwierdzamy klawiszem home
10. po czym wybieramy klawiszami up/down "Wipe cache partition" potwierdzamy klawiszem home
11. kolejno wybieramy klawiszami up/down "Install zip from sdcard." potwierdzamy klawiszem home
12. analogicznie do powyższych wybieramy "Choose zip from sdcard"
13. wybieramy "CyanogenMod update.zip" ( potem powtażamy punkt od 9 do 13 dla "Google Apps update.zip" )
14. gdy zakończy się instalacja wybieramy "+++++Go Back+++++" , potem "Reboot system now"
15. otwieramy zimne piwo i cieszymy się cyanogenmod na telefonie

Tutorial napisany przez: eldolaso

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bo to daje pewność - często okazywało się że telefon świrował stawiając nowy rom. Jak zmieniasz CM9 na CM9 to nie trzeba 2x robić tych czynności.

To wynika z praktyki - własnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Przeflashuj pnownie rom i zrob wszystkie wipy - powinno pomoc. Jak nie pomoze to sprobuj inny rom - bycmoze ten jest uszkodzony.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeflashuj pnownie rom i zrob wszystkie wipy - powinno pomoc. Jak nie pomoze to sprobuj inny rom - bycmoze ten jest uszkodzony.

Wysłane z mojego HTC Vision

Wipy porobione tak samo flashowanie i cały czas to samo. Wersja CM10 stable sciągnięta ze strony twórców więc nie wiem czy jest jakieś inne źródło. Obecnie wgrałem CM9 i działa w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S 1 - i wszystko jasne. Nawet jak jest wersja 10 stabile to oznacza że wersja jest stabilna - nie koniecznie działa wszystko :D

Szkoda że nie napisałeś że chodzi o wersję 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

Galaxy S 1 - i wszystko jasne. Nawet jak jest wersja 10 stabile to oznacza że wersja jest stabilna - nie koniecznie działa wszystko :D

Szkoda że nie napisałeś że chodzi o wersję 10

Tak wiec już wszystko jasne :D JAk na razie CM9 działa super, poza problemami z importem kontaktów i probleme z wejściem na zewnętrzna kartę pamięci ale wystarzyło trochę poszperać i wszystko jest na forum :) Pytanie tylko czy problem z 10 mógł być spowodowany że poprzednio miałem Darky's ROM 10?%2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest mi to stwierdzic jednoznaczne, ale wydaje mi sie ze jak zrobiles wipy, to nie powinno miec to specjalnego znaczenia.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Robiłem krok po kroku jak jest napisane i wywala mi błąd E:Error in /sdcard/cm-9.1.0-galaxysbmtd.zip (Status 7). Ktoś wie co jest grane??

zmień kernel zapewne masz Philz albo jakiś inny który nie pozwala na wgranie CM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności