Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

ClockWorkMod dla LG L3


dasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Recovery na nasze L3'ki ;)

download :

CWM Recovery :

http://www.mediafire.com/?ra47ba7by97km12

UWAGA!
Nie biorę Odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia telefonu. Wszystko wykonujesz na własną ręke.!

Upewnij się czy na komputerze masz zainstalowane sterowniki do Obsługi Twojego telefonu! (adb)

Instalacja :
1)Ściagniętą Paczkę Rozpakuj i przejdź do rozpakowanych plików.
2)W Swoim L3 włącz Debugowanie USB (Ustawienia -> Aplikacje -> Dla programistów - > Debugowanie USB -> Tak)
3)Podłącz Twój telefon do komputera
4) Włącz instalacje plikiem CMW_Installer.bat
INFO Telefon w trakcie instalacji może się 3-5 razy zrestartować. Kiedy w okienku wyskoczy napis DONE instalacja zostanie zakończona

W ten oto sposób na Twoim L3 jest zainstalowane Recovery

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A nie prosciej pobrac Rom manager z google play i tam >fleszuj recovery>lge400

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.rommanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rb3VzaGlrZHV0dGEucm9tbWFuYWdlciJd

Edytowane przez macieq03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siemanko! Zainstalowałem CWM Recovery dzięki temu poradnikowi, ale jak go włączam kombinacją Vol Up + Power + Home (nie mam pojęcia, dlaczego jest taka, a przy tej kombinacji z Vol Down to mi się włączają ustawienia fabryczne) to mi wyskakuje okienko z napisem "Notice" i narysowane jest, żeby niczego nie dotykać. Czy każdy tak ma? Proszę o odpowiedź. Pokoik :D

PS. Wyciapane z mojego el-trzy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

U mnie zaś ekran miga na sekunde na biało po czym nic sie nie dzieje.

 

Edit:

ROM Manager  i jest ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Niby mam napis CWM flashed, ale gdy chce do niego wejść (vol - + home + power) to pojawia sie na ułamek sekundy obrazek androida i pasek ładowania jakby i sie resetuje, ktoś coś poradzi? 

 

EDIT. Okazało się że przyciski nie działają do końca, przez rom menagera udało się uruchomić :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności