Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy N9005] Samoistna wibracja


ElDuce

Pytanie

Witam, mam taki mały problem w telefonie
Podczas gdy go nie używam to co jakiś czas sam wibruje tak jak bym dostał jakieś powiadomienie, a nic nie dostaje. Wiem że kiedyś miałem coś takiego już ale nie pamiętam co wtedy zrobiłem z nim...

Prosiłbym o jakieś rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może to być błąd związany z firmware.

CHyba, że masz jakąś aplikacje co ci się psoci.

Ale wiem, że Samsungi (niektóre) mają takie "przypomnienie" i tak sobie wibrują z tego wzgl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprawdzałem i nic;/ Wczoraj ani razu nie wibrował sam z siebie, zobaczymy co dzisiaj będzie


Ale mam jakieś dziwne wrażenie że on wibruje jak zgubi zasięg i jak go złapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jednak to nie zasięg. Tak mam w play. Ale dodam że zanim oddałem telefon na gwarancję to było ok zero wibracji. W serwisie mi płytę główną wymienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to może coś spieprzyli xD

Napisz do serwisu maila, czy takie 'wibracje samoistne' obejmuje gwarancja i jeśli tak - odeślij telefon, bo może to być coś z płytą główną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to dlaczego piszesz w pierwszym poście, iż sam wibruje>? A teraz nie wibruje wogóle?

 

Ktoś tu przeinacza fakty.. mamy się domyślać co się stało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kumpel ma Note`a 3, też ma sieć Play i nie ma żadnych wibracji... No chyba, że sobie ustawi :P

@ElDuce Powinieneś o tym napisać w pierwszym poście, że zaczęło się tak dziać dopiero po przyjściu telefonu z serwisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to dlaczego piszesz w pierwszym poście, iż sam wibruje>? A teraz nie wibruje wogóle?

Ktoś tu przeinacza fakty.. mamy się domyślać co się stało?

Raz wibruje a raz nie. Czytaj wszystko co napisane jest. Nie napisałem ze nie wibruje juz wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te zdanie przeczy temu co piszesz

 

 

Ale dodam że zanim oddałem telefon na gwarancję to było ok zero wibracji.

 

Więc radzę jaśniej używać słów zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to logiczne. Piszę o obecnej sytuacji a nie o poprzedniej. Wspominałem tylko jak wcześniej było i już. A problem jest w chwili obecnej i tego się trzymajmy. Wibruje samoczynnie nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz roota i CWM? Jak tak, to zrób sobie kopię zapasową i full wipe, a jeśli nie masz, bo szkoda Ci gwarancji i Knoxa, to zrób jakieś backupy na kartę pamięci i powrót do ustawień fabrycznych, być może jakaś aplikacja psoci...

Nie daje mi spokoju fakt, że telefon zaczął wibrować dopiero po serwisie...  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze zastanawiałem się nad rootem ale stwierdziłem że mi to zupełnie niepotrzebne bo telefon szybko działa i nie ma z nim problemów. Jedyne co mnie wkurza czasem to ta wibracja no tego się nie da po dłuższym czasie znieść...

 


Nowe informacje mam. Pewne jest że wibruje podczas połączenia z internetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie nie ma nic takiego. Ja mam bardzo mało aplikacji na telefonie i zawsze mam te same aplikacje. To takie trochę dziwne. Chyba że jedna z nich się po prostu wysypuje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wibracja występuje podczas połączenia z internetem więc chyba nie FW tu winne jest. Moje podejrzenie pada na Tapatalk. Odpowiedzi ludzie piszą przyjdzie komunikat wejdę na forum i za chwilę wibracja. Wydaje mi się ze wibruje jak ktoś odpowie na post przeze mnie subskrubowany ale nie przychodzi wtedy powiadomienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności