Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia M] Problem z Bootloaderem


Ecolas

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Już zaslaniaj paintem numer IMEI i kod odblokowujacy!!!

Wysłane z mojego Xperia Sola przy użyciu Tapatalka

To była pierwsza rzecz, a teraz druga...

U mnie, na telefonie nie dziala drugi link z CMD, nie wiem dlaczego wrzucasz na zewnetrzny hostinf, jezeli forum daje taka mozliwosc...

Sprobuj moze lepiej oficjalnym sposobem od Sony, a nie uzywasz jakichś programikow stworzonych przez developerow...

Wysłane z mojego Xperia Sola przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dlaczego odblokowujesz telefon startym sposobem>?

Teraz wykonuje się go poprzez fastboot, ewentualnie przez Flashtool?

 

ps. jaki masz system na tym telefonie.

Ciężko jest odblokować Bootloader na 4.3... lepiej jest wgrać niższą wersje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem (prawdopodobnie) każdym sposobem jaki istnieje. Flashtoolem próbowałem ,cmd próbowałem ,tym programem od "developerow" i też nic.  Wiedziałem ,że na 4.3 nie dam rady bo już były prowadzone próby ,ale wyczytałem ,że na 4.1 można to zrobić bez problemu ...a jednak.

Co do kodu ,musi być poprawny. A nawet jeśli jest zły ,to IMEI jest podany ..możecie Sobie sprawdzić ,że kod odblokowujący wpisywałem poprawny :)

post-19255-0-54022300-1412873385.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Noo mi też się wydaje, że kolega odblokował bootloader przy drugim podejściu w CMD ;)

post-4965-0-92673500-1412916358.jpg

OKAY - odblokowane z tego, co pamiętam :D

*#*#7378423#*#*

Tutaj masz kod do menu serwisowego, wbij go i wejdź w zakładkę Service info -> Configuration -> Rooting status i tam musisz poszukać coś o bootloaderze, jak się nie połapiesz, to możesz zrobić screenshota i wrzucić go na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo niech sie bierze za wgrywanie custom kernela i jak mu wejdzie to bedzie znak ze odblokował bootloader , tyz tak można
Kod dostaniesz poprawny ale wtedy kiedy poprawnie przepiszesz IMEI , inaczej dostaniesz kod nie do twojego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdyby BL odblokował się nie pisałbym tematu na forum :)  Chodzi o to ,że za pierwszym razem wywala błąd a za drugim razem już daje "OKAY" tylko tak samo jak Wy dałem się na to nabrać ,po "odblokowaniu" i sprawdzeniu tego właśnie w tym menu serwisowym okazało się że jednak nie jest "OKAY".  Zrobię edit jak dodam zdjęcie z menu na potwierdzenie tego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego.

Pobierz rom w formie ftf

wgraj go używając flashtool

Od nowa zacznij procedurę odblokowania.

Nie widzę sensu dłubać ten temat.

Sam nie wiesz, my też nie wiemy czy ty masz odblokowany.

Zacznij od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności