Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L7 II] Rom L7 II V20A (Czysty, oficjalny LG)


Provectus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pobraniem z tej strony http://lg-phone-firmware.com/firmware-Lg+Optimus+L7+II-Tutti-21.html.nic się nie dzieje

KK masz w pierwszym poście, linki nie zawsze działają, robią aktualizacje strony i design...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kontaktowałem sie mailowo z LG Polska, w sprawie aktualizacji 20c, która miała wyjść koniec grudnia 2014 a początkiem stycznia 2015. Dostałem odpowiedź, że nie przewidują aktualizacji do v20c dla P710, a co za tym idzie, LG znowu nie dotrzymało obietnicy.

 

Co do samej baterii na KK, to będzie "zżerać" ją szybciej u każdego. Tak już jest zaprogramowany KK na P710. Moim zdaniem, Android 4.4.2 KK na P710 jest nie do końca stabilny, choćby dioda powiadomień zawieszać się lubi, jak i bateria spada znacznie szybciej, niż na 4.1.2 JB, czy też często zdarza się, że system Android zwalnia, czego nie było można uświadczyć na 4.1.2 JB. Ja w chwili obecnej zrezygnowałem z KK i wróciłem na JB, który lepiej mi służy do codziennej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem sie mailowo z LG Polska, w sprawie aktualizacji 20c, która miała wyjść koniec grudnia 2014 a początkiem stycznia 2015. Dostałem odpowiedź, że nie przewidują aktualizacji do v20c dla P710, a co za tym idzie, LG znowu nie dotrzymało obietnicy.

 

Co do samej baterii na KK, to będzie "zżerać" ją szybciej u każdego. Tak już jest zaprogramowany KK na P710. Moim zdaniem, Android 4.4.2 KK na P710 jest nie do końca stabilny, choćby dioda powiadomień zawieszać się lubi, jak i bateria spada znacznie szybciej, niż na 4.1.2 JB, czy też często zdarza się, że system Android zwalnia, czego nie było można uświadczyć na 4.1.2 JB. Ja w chwili obecnej zrezygnowałem z KK i wróciłem na JB, który lepiej mi służy do codziennej pracy.

już jest dla hiszpani 20c p710 wiec dla PL to kwestia czasu, raczej sami nie wiedzą bo to PL, pomieszane z miksowaniem ;)

co do baterii: kalibracja każdorazowa przy wgrywaniu softu, i optymmalizacja usług i softu no i hard reset obowiązkowo

dioda, miewa takie problemy ale u mnie dosyc rzadko bodajze 2-3 razy od premiery 20a wiec sporo czasu mineło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG nie robi softu, tylko udostepnia... raczej problem tkwi gdzie indziej... a ponadto p710 vs 713 to ten sam fon tylko przeznaczony na inny rynek :P 

 

przecież 20c hiszpański ma w sobie:

  • English (UK and US)
  • Catala
  • Deutsch
  • Espanol
  • Euskara
  • Francais
  • Galego
  • Italiano
  • Nederlands
  • Portugues

wiec jest masówka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a kto robi soft dla LG ? LG

 

Tak to wygląda :

 

Google wypuszcza firmware -> bierze go LG -> modyfikuje i dodaje aplikacje -> wysyła do Google celem sprawdzenia-> Google daje certyfikat na aplikacje + daje zgodę na wypuszczenie -> LG daje aktualizacje -> dostają go użytkownicy

 

Tak to działa u każdego producenta telefonów.

Dlatego Nexusy są pierwsze z wersjami softów, bo robi je Google lub za poleceniem producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z pecetowymi grami - producent wypuszcza swój produkt, ale dla Polski już nie. Cóż, taki kraj, taka polityka ;) Chwilowo testowałem 20c Hiszpańskiego na P710 - zmian większych nie zauważyłem, ale lepiej wyglądał, jak i troszku więcej opcji miał, niż 20a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda. 

Adidas będzie robił firmware? Bez przesady.

Każdy Producent ma swój dział i ten dział to wykonuje. Żadna firma nie pozwoli sobie na zewnętrzną firmę. Nie zależnie czy będzie umową obejmująca politykę prywatności. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jak wgrywałes i cwm potem wrzuciłeś to wszystko co jest najwazniejsze straciłeś :P

 

Tak wygląda. 

Adidas będzie robił firmware? Bez przesady.

Każdy Producent ma swój dział i ten dział to wykonuje. Żadna firma nie pozwoli sobie na zewnętrzną firmę. Nie zależnie czy będzie umową obejmująca politykę prywatności. 

 

tutaj raczej 90% głosu ma google a LG ma najmniej dosłownie, tylko o kierunku docelowym może decydowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google ma 90% głosu? A to od kiedy? Sterowniki urządzeń etc. ma za zadanie przygotować producent. LG bierze tylko od Google projekt AOSP i go dostosowuje do swoich urządzeń. Nakładkę od LG kto robi? Google? Adidas (jak wspomniał Neo :D )? A może Nike czy Puma? Aj nieee, sorki, LG ma za zadanie stworzyć swoją nakładkę i dostosowywać ją do swoich smartfonów. Jedyne, co robi Google to udostępnia swój OTWARTY projekt i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten który ma wieksze udziały na rynku, własność software no i kwestie dostosowania zawsze ma wieksze znaczenie... LG to tylko hardware sie moze zająć ale niczym wiecej... dlatego telefony mają w sobie tyle smieci google ;) tak działa prawo marketingu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co wspólnego ma tutaj Google z LG? Jedyne, co robią Googlowcy to udostępniają system i mają już gdzieś, co z nim sobie LG będzie robić, żeby tylko nie naruszali danych zasad zawartych na piśmie.

 

PS. Nie cytujemy poprzedniego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że temat poszedł na całego. 

Wracając do tematu. Na czystym Androidzie 4.4.2 KK zainstaluję root? Nie tak dawno jeszcze szukałem sposobu zrootowania czystego KitKata, ale przestałem już szukać. Coś wiadomo nt. rootowania czystego KK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności