Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L7 II] Rom L7 II V20A (Czysty, oficjalny LG)


Provectus

Rekomendowane odpowiedzi

 

[LG L7 II] Rom L7 II V20A KitKat 4.4.2

 

Wymagania:

  • LG KDZ Updater 
  • ROM
  • Sterowniki do naszego LG

 

Instalacja:

 

1. Pobieramy i instalujemy sterowniki LG Mobile

2. Pobieramy LG KDZ Updater

3. Wypakowujemy LG KDZ Updater i z folderu "KDZ_FW_UPD_EN" instalujemy "msxml.msi"

3. Pobieramy najnowszy oficjalny firmware 

4. Z folderu "KDZ_FW_UPD_EN" uruchamiamy "KDZ_FW_UPD.exe" z prawami administratora.

5. W programie ustawiamy Type: 3GQCT i PhoneMode: DIAG. Wyszukujemy nasz plik firmware z rozszerzeniem *.kdz.

6. Podłączamy Nasz telefon z włączonym trybem debugowania (Ustawienia->Opcje dla programistów->zaznaczamy "Debugowanie USB" i "Zezwalaj na pozorowanie położenia")

przy podłączeniu zmieniamy na "oprogramowanie LG" i w Windowsie klikamy "Launch software update".

7. Proces trwa do 10 minut a Nasz LG uruchamia się w trybie awaryjnym z żółtym tłem, wygląda niepokojąco, ale nie ma co się martwić, to dobry znak.

8. Po samoczynnym zrestartowaniu Nasz LG się aktualizuję, jak tylko załączy się zróbmy Hard Reset --> Wyłączamy Tel i przytrzymujemy przez 5-10sek Przycisk ściszania+Przycisk Memo+Przycisk zasilania lub w sofcie: Ustawienia - Kopia zapasowa i resetowanie-Ustawienia fabryczne

 

Nie odpowiadam za ewentualnie uszkodzenia.

Testowane zostało przeze mnie na Windows'ie 8.1x64 i przed wgraniem niebrandowalnego softu posiadałem V10E od Play'a i jestem w pełni zadowolny z tej zmiany!

 

Download: 

post-32155-0-37338400-1412316098_thumb.p post-32155-0-27117700-1412316104_thumb.p post-32155-0-89181600-1412316105_thumb.p

 

filmik prezentujące w/w operacje.

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

23.06.17.

Poprawione link pobierania ROM-u.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta aktualizacja. Liczyłem na więcej ale wiem że im nowsza wersja tym lepsze zabezpieczenia. Specjalnie szukałem po Internecie tego oprogramowania bo lg suite jest głupi I nie chciał dać aktualizacji więc pobrałem soft I po chamsku telefon potraktowałem więc zainstalował na emergency xD Nie ma co - warto było.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u LG w tym modelu jest odwrotnie, czyste pierwsze potem operatorskie banderolowane cuda 

 

Super jest ta aktualizacja. Liczyłem na więcej ale wiem że im nowsza wersja tym lepsze zabezpieczenia. Specjalnie szukałem po Internecie tego oprogramowania bo lg suite jest głupi I nie chciał dać aktualizacji więc pobrałem soft I po chamsku telefon potraktowałem więc zainstalował na emergency xD Nie ma co - warto było.

 

jak masz fona z sieci to czekac musisz na branda, ale jak masz z marketu (kupiony z wolnej dystrybucji) to wyskoczy ci aktualizacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie odkrycie ale zauważyłem że po upgrade systemu bateria szybko pada. Jechałem do miasta rowerem i po powrocie (godzina czasu razem) to bateria 89%. A nie używałem, jasność mała, wszystko w menedżerze wyłączone, aplikacji mam mało i to na sd. Także jeden minus już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności