Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Podróbka Samsung Galaxy S4 Mini] Pomoc przy instalacji nowego oprogramowania


chunter16

Pytanie

Witam,


Mam otóż taki problem iż chciał bym wgrać na mój chinski telefon nowego androida ale jest problem w tym telefonie nie ma czegoś takiego jak tryb download i nie można wgrać softu przez odina bo go nie widzi, próbowałem dużo sposobów i lipa , próbwałem przez rom manager wgrałem cyanogenmod na karte i przeszedłem do procesu instalacji , instalacja trwała przez 2m i wsykoczył błąd nw może złego softa wybrałem . Prosił bym o pomoc jak wgrac na ten telefon nowego androida z góry przepraszam za jakieś błędy i prosił bym o jakiś poradnik .


Prosze o nie pisanie komentarzy typu , kupiłeś chinola to teraz się mecz , nie miałem kasy i musiałem kupić jakiś telefon .


(telefon jest zrotowany)


Pozdrawiam


Ten telefon to podróba Samsung s4 mini


post-32349-0-32677800-1411767440_thumb.j

post-32349-0-29055500-1411767465_thumb.j

post-32349-0-01003400-1411767520_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

chciał bym wgrać na mój chinski telefon nowego androida

Ten telefon to podróba Samsung s4 mini

Na ten telefon nie wgrasz żadnego customa!

Jest to zwykła podróbka i możesz o nowszych systemach tylko pomarzyć, a jeśli próbujesz zainstalować ROM`y z innych telefonów, np. oryginalnego S4 MINI, to już widzę na forum nowy wątek pt."Uwaliłem system. Pomocy!" :P

To jest właśnie największy minus chinoli... nie ma na nie systemów...

A na przyszłość: lepiej kupić słabszy telefon ale od znanego producenta, niż 5 razy lepszego pod względem specyfikacji chińczyka ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jak chcesz wgrać rom na chińską podróbkę ??

Masz w ogóle instalkę?? 

Tak chciał bym wgrać jakiś rom na tą chinską podróbę , nie mam żadnej instalki, nie chodzi mi tu o te najnowsze systemy tylko tak jak BR4KUS napisał spróbować zainstalować rom'y z innych telefonów, np. oryginalnego S4 MINI albo obojętnie jakiego androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale tu nie chodzi o takie wgrywanie już poprzez sposoby producentów.

Pewnie masz na myśli instalacje poprzez box flasher - lub podobne urządzenia.. (są dość drogę) Ale za to wgra się wsio od podstaw. Nawet zaprogramuje sie układy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla upartego może wgrać stocka przez mtk flashtool,  jeśli takowy znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności