Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One X] Kręcące się logo CyanogenMod


Mateusz Niemiec

Pytanie

Witam.

Instalowałem dziś CyanogenMod 11 Na htc one x. Wszystko zrobiłęm poprawnie( przynajmniej tak mi się wydaje). Kiedy włączam telefon to wyświetla mi się logo htc a następnie logo cyanogenmoda. Problem jest w tym że logo cm kręci się w nie skonczoność :( Proszę o pomoc i z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A wipy masz zrobić po instalacji tak jest w intrukcji

Procedura instalacji: 1. Pobrane elementy (cyanogenmod i gappsy) umieścić na karcie pamięci. 2. Uruchom telefon w trybie Recovery, w tym celu: naciśnij Power and Volume Down. 3. W menu CWM, wybierz Install ZIP from SD card, followed by choose ZIP from SD card, następnie zainstaluj CM ZIP paczkę, którą pobrałeś wcześniej. 4. Powtórz krok 3, tym razem z GoogleApps plikiem ZIP. 5. Następnie po zakończeniu instalacji, wybierz opcję wipe data/factory reset w menu Recovery. 6. Uruchom ponownie Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wipy masz zrobić po instalacji tak jest w intrukcji

Procedura instalacji: 1. Pobrane elementy (cyanogenmod i gappsy) umieścić na karcie pamięci. 2. Uruchom telefon w trybie Recovery, w tym celu: naciśnij Power and Volume Down. 3. W menu CWM, wybierz Install ZIP from SD card, followed by choose ZIP from SD card, następnie zainstaluj CM ZIP paczkę, którą pobrałeś wcześniej. 4. Powtórz krok 3, tym razem z GoogleApps plikiem ZIP. 5. Następnie po zakończeniu instalacji, wybierz opcję wipe data/factory reset w menu Recovery. 6. Uruchom ponownie Powodzenia!

czyli teraz jak je zrobie to będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A sterowniki wgrane ? Aplik wyjmij poprzez przyciągnięcie go np na pulpit jeśli nie masz dostępu do tego romu musisz go pobrać jeszcze raz

I jak masz ten plik to zrób tak jak instalowales cwm wtedy oczywiście będzie to flash boot boot.img:)

No i ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności