Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Windows 8 oraz 8.1


jankessster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie, od jakiegoś czasu widze że ludzie siedzący na ósemce i 8.1 nie wiedza ze system nie instaluje im jak w siódemce sterowników do fastboot-a itp. Dlatego mam pytanie moglibyście jakąś pomoc zrobić. Np ten kto się by zalogował oznaczył by jaki ma OS i gdyby miał te ósemke to by przychodziło mu na maila wiadomosc o tym i jakiś tutek. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to, iż Win 8 filtruje instalator. Sprawdza certyfikaty podczas instalacji. Jeżeli są stare /lub ich nie rozumie, to je blokuje i nie pozwala zainstalować. 

Najlepsze jest to, że nie informuje o tym właścicela ;)

 

Tu masz poradnik jak wyłączyć sprawdzanie instalatora : http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1333-fastboot-adb-driver-fix-dla-windows-8-z-komunikatem-wating-for-devices/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo spójrzcie sporo osób które mają problem mają nie zainstalowane sterowniki na windows 8 i wzwyż więc można by jakiś uniwersalny tutek na początek dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sudo apt-get install android-tools-adb android-tools-fastboot

Eh posiadacze windowsow zawsze maja problemy  :lol:

 

Poradnik jest, Neo go wskazał. Można by się pokusić o napisanie skryptu (niestety - windows, Avasty i inne pierdoły wywalą 8126497814209 błędów że wirus bo zmienia certyfikaty), a na XDA widziałem chyba że ktoś już go wykonał. 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2588979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest, Neo go wskazał. Można by się pokusić o napisanie skryptu (niestety - windows, Avasty i inne pierdoły wywalą 8126497814209 błędów że wirus bo zmienia certyfikaty), a na XDA widziałem chyba że ktoś już go wykonał. 

 

 

TU :P Pogrubione :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

chwila, chwila a wsparcie sprzetu jest? jak sprzet nie ma dedykowanych sterowników to kicha z tego, imho ja kamerke z sterownikami do xp zainstalowałem i nie było problemu a mam w8.1 ^^ tak zę to nie tak, ze w8.1 jest winny a w 90% user ;) podaj ID urządzenia to sie znajdzie sterowniki dedykowane... a filtracja to miała każdy sprzet, bo jakoś musza odrózniać sterowniki od starszej wersji nie?  :lol:  Teraz wiem dlaczego bilans światłości upada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Provectus , w windows 8 i 8.1 jest dużo ciężej zainstalować sterowniki , są one ale trzeba odblokowac instalację sterowników nie podpisanych przez ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Provectus , w windows 8 i 8.1 jest dużo ciężej zainstalować sterowniki , są one ale trzeba odblokowac instalację sterowników nie podpisanych przez ms

bzdura, instalowałem duzo rzeczy i nic... bez problemu z trybem zgodnosci zainstalowało i działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności