Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S Plus][JB][CM10]SmoothieJB™


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

post-1-0-59020700-1363792768_thumb.jpg

Co jest w środku?

  • Baza: CM10 by Ivendor Alpha 6.
  • Diablob 2.6 Kernel High Performance.
  • Cała masa tweaków systemowych.
  • Tweaki Bulid.prop
  • Tweaki usprawniające granie.

Co nie działa?

  • Vsync potrzebny do pełnego odczucia Butter Project
  • Zdjęcia panoramiczne (bugi wyświetlacza przy robieniu zdjęcia, same zdjęcia wychodzą normalnie).

Instalacja:

  • Zrób pełny backup w recovery
  • Zrób Factory reset
  • Flash Smoothie-v2.zip. przez custom recovery (autor nie wskazał żadnego konkretnego recovery, ja polecam TWRP 2.2.1)
  • Flash Gapps
  • Zrób Fix permissions
  • Reboot i gotowe

 

Download:

 

 

Screenshots:
post-1-0-18772700-1363792766_thumb.pngpost-1-0-83821600-1363792763_thumb.pngpost-1-0-74903600-1363792760_thumb.pngpost-1-0-22206000-1363792758_thumb.png

 

Cechy:

• Slim.

• System usprawniony.
• Lepsza wydajność.
• Całkowicie modyfikowalny.
• Poprawiono bulid.prop dla lepszej wydajności.
• Poprawiono int.d.
• Lepsze GPS i mapy.
• Ekskluzywne poprawki systemowe.
• Dodano Launcher Nova, ponieważ jest szybszy i płynniejszy!
• Zbudowany na bazie Alpha6 Ivendor.

Oryginalny wątek: [JB][ROM][CM10]SmoothieJB Smooth,Stable, Fast - v2 08.12.12☺ - xda-developers

Edytowane przez Pawliniak
Aktualizacja
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pawliniak!

Mam kilka pytań odnośnie powyższego romu. Czy posiada język polski? Czy wspiera aktualizacje OTA? Czy podczas użytkowania zauważyłeś inne bugi oprócz wspomnianej kamery?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny i płynny, dzięki Pawliniak! Miałem trochę problemów z TWRP, który polecasz ale wybrnąłem z nich sam, Z pierwszych doświadczeń nie wspiera OTG USB czego się po nim spodziewałem. Wkrótce napiszę więcej, na razie się go "uczę". ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyłem się, pobawiłem i ostatecznie wróciłem do swojego wypróbowanego 2.3.6. Jestem jednak eksperymentatorem i czekam na kolejne pozycje do potestowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję rady, po instalacji tego romu przez ClockworkMod Recovery po restarcie nie ładuje niestety systemu tylko recovery.. Powrót do oryginalnego softa też jest niemożliwy, zrobiłem backupa rzecz jasna przed próba wgrania JB, restore i nic, recovery po restarcie.. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj ponownie ten rom, no i oczywiście nie zapomnij o wipach.

wytapane z Desire Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Pobrałem i zainstalowałem (twrp 2.2.1) to co jest w tym tutku i za każdym razem po rebocie wraca mi do recovery. Najgorszy jest fakt, że twrp nie widzi backup (zresztą zrobiony nim), a do tego komputer (win8 64-bit) go nie widzi. Instalowałem kiesa itd. sterowniki itp. Pamiętam o wipach. Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba wina windowsa 8, bo na drugim komputerze też jest i mam to samo.

można by (o ile jest oczywiście możliwość) prosić o dokładny bardzo dla nooba opis jak go zainstalować tak od 0? tzn od momentu gdy jesteśmy w recovery bo tutaj akurat jestem cały czas.... :v robię wipy, fix permission, ale może coś robię źle. z góry dzięki szukam też dalej :)

EDIT: z kolei twrp nie widzi mi zawartości karty sd, na której mam inne recovery, a gdy chcę zamontować przez twrp pamięć wew. to montuje w windowsie karte sd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak na szybko jak jak to instalowałem :)

1. Wipe

2. Instalacja romu + gappsy

3. Wipe + fix

4. Uruchamiam ponownie

Nie zawsze uruchamia się od razu. Wyjmij baterie i odczekaj chwile. Jeżeli znowu wejdzie do recovery zrób ponowanie wipe wszystkiego i wyłącz telefon. Kolejną chwile odczekaj i odpal. Za którymś razem odpali.

Spróbuj zainstalować:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mi się udało. Metodą, którą podał anciek ;)

te sterowniki https://docs.google....llmZF9lWFk/edit . działają z Win8 Pro 64-bit :>

dziękuję bardzo zabieram się za ustawianie!

Edytowane przez aloisy
Link do sterowników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Ja mam problem tego typu że kiedy wgram tego softa, trochę po użytkuję i chcąc, nie chcąc zresetuje telefon to niestety nie chcę mi się wgrać system. Wgrywanie kończy się na kręcącym się kółeczku.

Kto zna ten problem i ewentualne rozwiązanie?

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności