Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon z CM do 450zł


ufozkosmosu

Pytanie

Witam.
Poszukuje telefonu z androidem do codziennego użytku. Wcześniej byłem posiadaczem HTC Desie Z na CM10.1 i gdyby nie sprzętowa QWERTY i jeden rdzeń (choć podciągnięty do 1,6) pewnie miałbym go do teraz. Moje wymagania: dwurdzeniowy procesor i minimum 768RAM. Musi mieć widoczną diodę powiadomień i klawisze na obudowie w stylu Desire Z, czyli krótko mówiąc inny patent niż wielki przycisk na środku dołu obudowy (jak chyba każdy Samsung). Zdjęcia robię rzadko, muzyki słucham głównie w samochodzie albo na słuchawkach, więc nie są to aż tak istotne parametry. Musi mieć możliwość wgrania CM w wersji co najmniej 10, choć 11 nie było by źle (preferuję czystego Androida, bez nakładek). Cena do około 450zł. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za tą samą cenę jest Galaxy Trend Plus z mocniejszym procesorem, nie ma tylko w pełni działającego CM i nie wiadomo czy będzie. Poza tym nie odpowiada mi układ z jednym fizycznym przyciskiem back na środku z dołu obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz ile jest tutaj telefonow i każdy dziala z cm albo inną jego przerobką kup telefon i zainstaluj sobie cm zgodnie z naszymi poradnikami, w razie czego ci pomożemy


Przecież nie będe ci szukał telefonu jaki ty chcesz , bo ty sam wiesz najlepiej jaki ci sie spodoba najwyżej wstaw linka a my ci pomożemy, masz rączki możesz poszukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tzn układ przycisków jest w androdzie tak sam. Tylko mogą być na odwrót.

 

A Motorole ? Typu Atrix ? Mocny sprzęt a tanie dość są.  Razr jest też ciekawa, ale za tą cenę nie znajdziesz.

 

Ogółem za te 450 PLN to możesz znaleźć SGS 3 Mini, Galaxy Core

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po to piszę na forum, bo mam jakąś wizję czego chcę, co mniej-więcej mi odpowiada, brak mi tylko konkretnie czego (; Nie szukam też czegoś, gdzie po wgraniu CM połowa rzeczy nie działa i mam próbować to zmieniać.

 

Gdyby S3mini miał przyciski jak np. Atrix, dotykowe na obudowie, chociaż cztery to przesada, albo Moto G, na ekranie, brałbym od razu.

O samych Atrixach nigdy nie słyszałem, ale wydają się ciekawe, wsparcie modów też mają z tego co widzę. Chociaż drugi aparat, wyjście TV... takich bajerów nie potrzebuję. Największy wysiłek jaki przewiduję dla telefonu to chyba odpalenie Plants vs Zombies 2...

Tak czy inaczej, gdzie takie coś można zobaczyć przed zakupem? I gdzie ewentualnie kupić? Na allegro wszystko sprowadzane prosto z Azji, niezbyt mam do takich rzeczy zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności