Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Lg g2 vs Oneplus One


mivosz

Pytanie

Cześć zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu (mój stary  SGS nie daje już rady nawet na CM 11) i celuje raczej w jakieś starsze flagowce bo najkorzystniej wychodzą biorąc pod uwagę cenę i specyfikacje.
Konkretnie skupiłem się nad tymi dwoma (oczywiście jak macie jeszcze coś w podobnej cenie to śmiało proponujcie):

 

                    Lg g2                                                              Oneplus One

Procesor           -  Snapdragon 800 (4 x 2,26)                                           - Snapdragon 801 (4 x 2,50)

Pamięć              -  2GB RAM                                                                       -  3GB RAM 

Bateria              -  3000 mAh                                                                       - 3100 mAh 

Port
podczerwieni
    - Jest                                                                                  -  Nie ma      

Warianty/cena: 16 GB za 1100 zł                                                              - 16 GB za 1175 zł

                         - 32 GB  za 1224 zł                                                              - 64GB za 1389 zł

Design              - Bardziej mi się podoba (jest mniejszy                         - Jest trochę większy  ale nie miałem go w ręce
                            i ma wąskie ramki) ale nie miałem go 
                           w ręce

 

-Pod (mniejszą) uwagę biorę jeszcze Nexxusa 5.
-Nie wiem jak z serwisem z Oneplus One w Polsce? (Muszę go gdzieś wysyłać?).
-Lg g2 D802 Posiada CDMA? Bo znalazłem takie informacje ale to chyba ktoś pomylił z innymi wariantami tego modelu.

-Oneplus One ma w standardzie gappsy?
- Możecie podawać jeszcze innne zalety i wady (w użytkowaniu, hardware, software) o których zapomniałem albo nie znałem albo sugestie innych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bierz OnePlus One.

 

To bardzo dobry telefon.
Nie patrz na serwis, telefonem rzucał nie będziesz.

Ale masz oficjalne wsparcie od Cyanogenmoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No pewnie. Tylko trochę przeraża mnie jego wielkość. A gdzieś słyszałem, że ma problemy ze stabilnością systemu i na dolnej krawędzi w niektórych modelach jest żółta poświata od kleju, który nie zdążył wyschnąć. A co do wsparcia to zobaczymy (bodajże Oppo n1 też miał mieć wsparcie cyan`a). A jeszcze port podczerwieni g2 ma którego one nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W obecnych partiach nie ma tego problemu, chyba był na to sposób z podgrzaniem telefonu, ale faktycznie, to jest jakaś wada. Sam system działa stabilnie, polecam jeszcze przeglądnąć zagraniczne recenzje, nikt się na to nie skarżył. Co do rozmiaru, jeśli nie miałeś w ręku G2 to OnePlus One Ci spasuje - kwestia przyzwyczajenia się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak kupisz telefon z dużywm wyświetlaczem, jak ja mam LG G Flexa (6 cali) i złapałem koleżanki wczoraj Ace 3, to wiem, że nie chce małego wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hyniek ani jednego ani drugiego nie mailem w dłoni także nie mam porównania.
Generalnie trochę się znam na telefonach ale waham się nad tymi dwoma. A napisałem tu dlatego, że może ktoś by podrzucił jakąś wadę czy zaletę, którą przeoczyłem,do jednego z tych modeli co by ułatwiło mi wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeżeli LG G3 jest lepszą wersją G Flexa... to brałbym go.

 

Jezeli ma podobne ustawienia do zarządzania funkcjami..to jest kosmos..

Mi bateria styka na 3 dni, przy wifi i internecie włączonym + zabawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności