Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon zablokowany haslem , jak odblokowac?


Grzesiek Team

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli masz w ustawieniach zahaczone " Debugowanie USB" to uda się odblokować, przez ADB, odpowiednią komendą wysłaną z Windowsa kablem USB do smartfona.

Czy masz wgrany CWM (ClockWordMod), lub TWRP, bo może tam coś by się udało zdziałać, ale nie jestem pewien.

Jeśli nie masz powyższych opcji to raczej będzie trzeba wgrać cały system od nowa. 

Napisz jaki to smartfon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma innego sposobu jak reset.

Próbowałem koleżance kiedyś z tym sie uporać.

 

Pewnie przez CMD używając odpowiednich komend by się dało to wykasować.. ale to juz nie w moim zakresie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W trakcie jak prosi cie o hasło przejdz do wpisania jakby numeru tj. kodu #*#*7378423*#*# i w łatwy sposób odzyskasz telefon ale poleca dane,potem customization settings i Reset customization nie masz opcji, no ewentualnie wsadz inna karte sim :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam sie czepiać ??

 

 

 

Witam mam telefon na ktorym nie pamietam jaki znak narysowalem i ani odpowiedzi na pytanie pomocnicze jak mozna zdjac to haslo?

 

Jak wpiszesz KOD jeżeli nie możesz odblokować telefonu ?? Znak narysował i nie może odblokować ekranu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Drogi NeoCM, 
masz dwie opcje podac kod odblokowyjacy lub wpisac numer alarmowy przykład 997, bo jest cos takiego TZW POŁACZENIA ALARMOWE!. tam wpisze chłopak kod który podałem i zresetuje fona 


Pod wzorem bedzie miał własnie cos takiego i w ten sposób zrobi restart a nie przez jakies komendy ktore "nie sa w twoim zakresie.."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie szczescie to wiedza sam mam soniaka więc wiem co i jak, na przyszłość radziłbym ci nie być tak nieprzyjemny dla pozostałych użytkowników bo to źle sie odbija na opinii o tym forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja sobie nie pochlebiam, tylko ci oznajmiam że nie jesteś zbyt miły dla początkujących, a sam kiedyś też byłeś taki jak my, czego nie napiszemy jest źle od razu warny kasujesz posty, po co? nie można być milszym?Ludzie przychodzą żeby wołać o pomoc, bo mają problemy które dla przeciętnego użytkownika wydają się nierozwiązywalne, a zamiast nam pomagać to nas zwyczajnie opierdzielasz o byle co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności