Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia J]CyanogenMod 11 [TamsuiCM11]


ryoPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam czy jest już jakaś możliwość aby działała karta sim na CM11 4.4.4 z tego poradnika, próbowałem wczoraj i miałem taki błąd. Jak by ktoś mógł pomóc to proszę odpisać. Soft wgrywałem z ICS, chwilowo jestem na CM10. Proszę o pomoc widziałem jak telefon chodził i wyglądał na CM11 i teraz się napaliłem, a co to za telefon z którego nie można dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba wgrywać od 4.1.2? A ja myślałem że to od ICS i specjalnie robiłem Downgrade. Zaraz spróbuję.


Niestety nie działa dalej. Pisze żebym włożył kartę sim, wgrywałem z ICS 7.5, JB 21 i 31 na każdym nie działa karta, ma ktoś może jakieś jeszcze pomysły, jeżeli nie to proszę tylko o info kiedy wyjdzie nowa aktualizacja w której naprawią ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisało żebym włożył kartę sim, jeżeli jest włożona i nie działa to mam zapoznać się z instrukcją karty sim czy jakoś tak, a w ustawieniach > info. o telefonie pisało IMEI nieznany. A co do simlocka to nie mam, telefon kupiony z salonu Play, a wiadomo że Play nie ma simlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty robiłeś kopie kluczy DRM?

Bo jak nie to na 99% straciłeś klucze.

 

Wgraj stocka i zobacz czy to wróciło...lub sobie przywróć klucze DRM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym wiedzieć jak zrobić aby w innych romach było podczas instalacji jakiej kolwiek aplikacji informacja o wersji którą właśnie ma się chęć zainstalować jak i również o wersji już zainstalowanej. Nie wiem jak nazwać proces- apke która instaluje owe aplikacje w androidzie i zanim to zrobi informuje nas  do czego owa aplikacja ma dostęp. włas w tej wersji roma cm11 dla jotki lub poprzedniej zauwrzyłem że jest owa dodatkowa informacjia o wersji kombilacji. Jak mam to nazwać aby wujek mi znalaz i zaprowadził do forum gdzie moza by było to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Masz chyba złą wersję recovery koleżanko. Napisz wersję.

 

PS. Vol -, bądz + to zależy jakie masz recovery. Sony mają DUAL recovery (czyli twrp/cwm) w jednym. I jednym włącza się twrp, a drugim cwm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cm 10 czy 11 :wacko: sam "siedzę" na stockowym 4.1.2 vs 11.2.A.0.33. Ten oficjalny 31 miał tylko jedną dobrą żecz a mianowicie możliwość ustawienia opcji wysyłki sms bez naszych znaków. A po tygodniu pracy zawiechy, myślonko i restarty. Przeglądam youtuberów zapalonych w instalowanie różności. Odnoszę wrażenie że 4.1.2 to ostatni antek wydany na Jotkę a reszta to nakładki UI z nowszych systemów. Owy aparat gdy "wychodził" sprzedawany był z ICM szybko doczekał się aktualizacji JB. Nasi operatorzy szybko przesiedli się na dżilibena bo nie można tego pierwszego pobrać bo go nie ma. ICM z UK działa szybciej ale jest spartaczony. Słowo szybciej jest nie jedno znaczne gdyż zależy kto i w jaki sposób kożysta z smartphona. W tym modelu jest jeden poważny błąd. 720 MB na pamięć telefonu, która w piorunującym tępie zapycha się aktualizacjami. I tak trzeba "manewrować" apkami by toto wogóle działało. Doszedłem do wniosku iż nie ma co się maltretować z wgrywaniem coraz to nowszych systemów. Nie mam nic do osób zajmujących się tą tematyką ba i hwała im za to, tyle że  ........ stare zawsze będzie stare a owe "kopy" czy redbulowe skrzydła to nie czasem placebo na to że posiadam taki a nie inny telefon i dłuuuuugo nie będzie perspektyw wymiany na nowszy to chociaż ot mam  tapetę, dźwięki z tych najnowszych. Nikomu się nie przyznam że coś nie działa. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie masz racje, nawet głupie oc ma skutki uboczne, cyanogenmod nie musi być wydajniejszy od stocka, a przede wszystkim bazuje na oryginalnym kodzie źródłowym androida, według mnie to kwestia gustu co jaki kto rom woli ;)

Edytowane przez PeliKan
Poprawiłem xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności