Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo a830] Częste wieszanie się telefonu


siteekk

Pytanie

Od pewnego czasu kilka razy dziennie tel. Zwiesza się pomaga tylko wyciągnięcie baterii. Wgrałem kilka romów ale nie pomaga. Czy to jakaś mechaniczna usterka może ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

co do formatu w programie flashtool nie uzywaj go po zanym pozorem:) stracisz wszystko łacznie z imei,- da rade przypisac ale po co się meczyć :)

zrób backup telefonu jest program tutaj sciagnij.

przy flash tool nie  musisz robic wipe full :) wyczysci ci wszystko:) jak juz masz revocery wgrane mozesz odznaczyc je przy wgrywaniu nowego romu

masz tu stery : http://download.swia...iversMT6589.rar . cwm mozesz przez mobile uncle, potem sciagnij recovery i zapisz na karte sd i znadz recovery tym programem i zainstaluj, musisz miec oczwiscie roota.

co do instacji to zrob tak:

1-wyjmij baterie

2- załaduj plik- oczywiscie zaznacz wszystko co masz  w opisie usb itp

3- nacisnij  np powiedzmy ze robisz download f9 jak pamiętam

4- wyskoczy ci komuniakt na dole po lewej stronie szukanie usb wtedy podpinasz telefon pod usb

5- czekasz az się załaduje i pokaze sie zielone kólko

to wszystko:)

pozdro

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Robie tak Wipe data/Factory Reset ,wipe cache,wipe dalvik cache,oprócz tego mounts and storage -> format /cache, data, system, sd-ext. Jak telefon.wisi to power nie działa a jak wyłącze kiedy jest nie zwieszony i chce znowu włączyć powerem nie odpali.Trzeba wyjąć baterię i wtedy ruszy.Co do apk to raczej chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jak wygląda sprawa z formatem telefonu podczas wgrywania romu przez Flash toola. Bo przez CWM robimy wipe factory itd. a przez Flash toola nie trzeba?

A jeszcze jedna sprawa miałem problemy z instalacją CWM przez Flash toola bo komp nie widział telefonu. W opisach instalacji jest wyjmij i włóż baterię i podłącz telefon a umnie zainstalowałem bez baterii w telefonie z baterią komputer nie widział telefonu.

www.phtek.net/lenovo-a830-multilanguage-rom-released-rooted/ Ściągnąłem taki od chińczyka myślę że się uda.

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności