Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Nokia X] LEWA OS


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Nokia X] LEWA OS

 

Custom ROM na Nokie X

 

Wymagania:

  • ROOT
  • CWM (najlepiej LEWA Recovery) 

post-7223-0-61611800-1400568771_thumb.pnpost-7223-0-38904000-1400568795_thumb.pnpost-7223-0-84706500-1400568812_thumb.pn

 

Instalacja:

  1. Pobierz ROM
  2. Wrzuć go na kartę pamięci
  3. Wyłącz telefon
  4. Uruchom tryb recovery
  5. Wykonaj kopie zapasową
  6. Wykonaj WIPE
  7. Zainstaluj ROM
  8. Reboot

 

Pobierz:

http://www.romjd.com/Rom/Detail/27240

 

xda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2697520

post-7223-0-37533400-1400568832_thumb.pn

Edytowane przez NeoCM
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo ciekawy ROM na nokie X. Praktycznie wszystko działa jak należy i no i w miare płynnie (na pewno płynniej niż stock). Niestety tylko język Chiński i Angielski ale da się to przeżyć no i w niektórych miejscach jeszcze witają na ekranie "krzaczki".

Trzeba dodać do pierwszego postu żeby instalować przez LEWA recovery.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trzeba KONIECZNIE instalować przez Lewa Recovery? Można przez stockowe recovery? A i czy jest jakiś sposób przetłumaczenia tego Roma? Jeśli tak to podrzuć mi pliki od języka, przetłumaczę to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Witam. Mam ogromny problem z tym oprogramowaniem

Zainstalowałem Lewa OS i używałem przez parę dni bez większych problemów. Wszystko zaczęło się kiedy postanowiłem usunąć program z "tapety" Lewa(z chińskimi znaczkami) z zieloną ikonką.

Wtedy telefon zaczął wariować. Kiedy włączałem jakąś aplikacje telefon się resetował. Pomyślałem, że zainstaluje oprogramowanie od Nowa. Zrobiłem to. Wchodzę na telefon a tu dalej ten sam system co mialem. Zrobiłem wipe, ustawienia fabryczne a mimo to nadal jest to co było. 

Ściągnąłem podstawowego roma RM-1030 1.2.3.2. Zainstalowałem go przez Flash'a programem Nokia X Flasher.. Operacja zakończyła się pomyślnie. Dałem reboot.

Telefon się włącza a tu co? Logo LEWA a następnie system z plikami, które miałem. I cały czas się wyłącza po włączeniu jakiejkolwiek aplikacji. 

Jakieś pomysły jak mogę go cofnąć do stanu użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam recovery. Ale właśnie chodzi o to, że mimo, że full wipe kończy się sukcesem to system dalej jest ten sam (Ten spieprzony). 
Ma ktoś może Nokie XL w użytku?? Bardzo prosiłbym o upload backup'a. To jedyna rzecz, której nie próbowałem. 

Niestety sam nie zrobiłem back up'a a w necie nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności