Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S III] Jak zainstalować CyanogenMod 11


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie co do Galaxy S3 w wersji NEO. Orientuje się ktoś na ile warto zmieniać seryjnego KitKata 4.4 na CM11? Na galaxy S2 przeskok był ogromny, jak jest tutaj? I kolejna kwestia - widziałem że jest już opcja wgrania CM12. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CyanogenMod na niego jest : http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3-neo/orig-development/rom-cyanogenmod-12-s3-neo-t2983109

Ale na forum nie mamy nic o nim jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem nowy na tym forum i chcę zainstalować CM 11 ale mam kilka pytań. Czy wszystko działa stabilnie? Czy da się wysyłać i odbierać mms? Kiedyś miałem CM na ace2 i nie szło. Teraz mam system z s5 mini i mam już dość tych lagów. Testowałem już nie jeden system oparty na stocku i jestem średnio zadowolony. Albo mój tel jest jakiś felerny. Więc czy wszystko działa na tym CM??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Testuje go właśnie. Opłaca się wrzucić. Jest mega szybki, bardzo dobre zarządzanie ramem, żadnych zacięć, zmuł. Zmieniłem tylko launcher na Nova. Używam do sms apki go sms i nie ma problemu z smsami jak i mmsami.

Masz jakieś pytania ?

Pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Udało mi sie zainstalować cm (cm-11-20150302-NIGHTLY-i9300 ) wszystko pięknie lata jest jednak jedno ale. Nie mogę zainstalować sklepu play . Co z tym zrobić ?  Przepraszam zle sprecyzowałem zainstalować się da ale nie włącza się

OK zrobiłem gappsa nie zainstalowalem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Jestem zielony w tym temacie :) Chciałbym aby ktoś mi wytłumaczył od A-Z jak wgrać CM11. Mam obecnie andka 4.3 z niebrandowanym softem. Niestety telefon tnie się nie miłosiernie dlatego postanowiłem przesiąść się na "czysty android". Pobrałem tą wersję CM ( cm-11-20151115-NIGHTLY-i9300.zip) oraz cm-11-20151115-NIGHTLY-i9300-recovery.img . Zaopatrzyłem się również w Odin v3.10.7. Chciałbym teraz zrobić backup files na PC jakby się coś skiśić miało. Jak to zrobić? Telefon roota ma (ale jakiego to nie mam pojęcia, rootowałem wg filmiku na YT) - korzysta z Titanium Backup. SuperSU bodajże. Gappsy mam stąd Gapps CyanogenMod 11. Na forum nie potrafiłem znaleźć. Tak więc przechodząc do meritum ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak wgrać CM? Czy jest on po PL?

 

 

 

PS. Czy starczy jak wszystko zrobię wg tego filmiku 

tylko, że z moją wersją CM? Jedak za nim zacznę to robić chciał bym zrobić recovery, obraz telefonu tak abym mógł wrócić do tego co miałem gdyby coś poszło nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cyanmod.pl/gapps i wybierz Cyanogenmod 11 najlepiej mini. Mniej zajmują

I jak to linki z gappsami nie chodzą? U mnie jest bez problemu

1b58cd6013c94059cc0c8ae534a637cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności