Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S III] Jak zainstalować CyanogenMod 11


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Jakoś dałem radę cyan już śmiga :P Teraz instaluje apki z google playa. Zobaczymy jak się będzie sprawował :P


Jak sprawdzić jaką ma się wersję bootloadera? Jak dograć jakieś efekty ala touchwiz? Efekt wody podczas blokowania np. ? Jak zmienić ekran odblokowywania tel? Chcę po prostu po przesunięciu gdziekolwiek palcem żeby ten się odblokował, a nie tak jak teraz, że mam wybór między przeglądarką www, muzyką, galerią, sms, kontakty? Jak dodać słownik ortograficzny itd. do T9? Teraz T9 jest szajski bo nie rozpoznaje polskich wyrazów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jakoś dałem radę cyan już śmiga [emoji14] Teraz instaluje apki z google playa. Zobaczymy jak się będzie sprawował [emoji14]

Jak sprawdzić jaką ma się wersję bootloadera? Jak dograć jakieś efekty ala touchwiz? Efekt wody podczas blokowania np. ? Jak zmienić ekran odblokowywania tel? Chcę po prostu po przesunięciu gdziekolwiek palcem żeby ten się odblokował, a nie tak jak teraz, że mam wybór między przeglądarką www, muzyką, galerią, sms, kontakty? Jak dodać słownik ortograficzny itd. do T9? Teraz T9 jest szajski bo nie rozpoznaje polskich wyrazów itp.

Wgraj sobie jakiegoś launchera, polecam Nova. Co do slownika zainstaluj z google play "klawiaturę google".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie jakiegoś launchera, polecam Nova. Co do slownika zainstaluj z google play "klawiaturę google".

Ok. Pobrałem z chomika Nova Launcher Prime 4.1.0 zobaczy jak się spiszę. Klawiatura się naprawiła dzięki :) Czy warto instalować antywira na smartphonie? Miałem zawsze Avast Mobile i zastanawiam się czy warto go powtórnie wgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bojlas

 

Nie warto, tylko niepotrzebnie zajmuje miejsca i zabija baterię. Wystarczy, że to co chce uzyskać pozwlenie, a jest podejrzane to nie dawaj mu i tyle. Android ma to do siebie, że żeby go zawirusować trzeba dać tym wirusom zezwolenie lub nieopatrznie go zainstalować. Tak to jesteś bezpieczny bez antywira :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na połączenie się z WiFi na którym dostało się "bana" - trudno stwierdzić chodzi o szkolne WiFi i wiecznie jest błąd autoryzacji. Pewnie na MAC telefonu poszło. Czy da się to jakoś obejść. Znajomi bez problemowo się łączą z siecią ale mają nowe fony, mój już jakiś czas chodził na tym WiFi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

dzięki za szybką odpowiedź, mam zamiar zainstalować tą wersję romu cm-11-20160115-SNAPSHOT-XNH0E0O00N-i9300-recovery.img, czyli najnowszy CM11, czy jest on najstabilniejszą wersją 11? Czy lepiej zainstalować od razu najnowszy CM13? I które gappsy instalować, CM11 Aroma, Standard czy mini Standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, busku napisał:

cm-11-20160115-SNAPSHOT-XNH0E0O00N-i9300-recovery.img

A czy to nie jest tylko recovery ? 

To jest najnowszy snapshot https://download.cyanogenmod.org/get/jenkins/144360/cm-11-20160115-SNAPSHOT-XNH0E0O00N-i9300.zip 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aroma standard zawiera pełną paczkę Gapps'ów , a mini starndard ma tylko to co niezbędne. Tak naprawdę to bez znaczenia bo podczas instalacji wybierasz co chcesz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, myślałem, że to będzie najstabilniejsza wersja CM na S3, a już mi aparat wykrzaczył :/. Na początku aparat się włączył, a teraz wyskakuje komunikat: "Błąd aparatu. Nie można połączyć się z aparatem". Wie ktoś jak to rozwiązać?

ściągnąłem apk do robienia zdjęć ze sklepu play, nie działa aparat

wgrałem fixa z tej strony http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2505973, aparat póki co ruszył, ale jakość wykonywanych zdjęć zdecydowanie gorsza niż na stockowym romie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, busku napisał:

Ehh, myślałem, że to będzie najstabilniejsza wersja CM na S3, a już mi aparat wykrzaczył :/. Na początku aparat się włączył, a teraz wyskakuje komunikat: "Błąd aparatu. Nie można połączyć się z aparatem". Wie ktoś jak to rozwiązać?

ściągnąłem apk do robienia zdjęć ze sklepu play, nie działa aparat

wgrałem fixa z tej strony http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2505973, aparat póki co ruszył, ale jakość wykonywanych zdjęć zdecydowanie gorsza niż na stockowym romie

Spróbuj z późniejszej i bardziej aktualnej wersji -> http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/cyanogenmod-12-1-t3345690 albo http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-temasek-s-unofficial-cyanogenmod-12-t3086689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności