Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia Neo V] Karta sim nie pozwala na połączenie z tą siecią


Mrozik7

Pytanie

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z karta sim. Niby pobrałem ustawienia internetu i mms ale nic. Gdy chce ręcznie połączyć się to wyskakuje komunikat taki jak w temacie. Karta jest z orange, telefon zakupiony na tablicy, jedynie co to pod bateria jest twardą kleista maź pachnąca jak kawa, ale to chyba nie jest problemem jak dopiero 2 tyg temu mam ten problem.

Czasem na piasku powiadomień pojawia się czerwony trójkąt. Wybrana sięeć(orange) nie jest dostepna......
Transfer danych nie działa
Aktualnie mam ultimatehd 501
Kernel the alience 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na stoku nie pamiętam dawno to było, zaraz sprawdzę.

ta maź jest na środku baterii i nie dodyka wejścia.

dzisiaj wsadziłem tartę orange do K600i i wiadomość "włóż odpowiednią kartę" XD możliwe że to karta jest walnięta ale jak włożę od plusa do neo v to dalej tak samo jak z orange.

zapomniałem do około 1 min po ponownej zmianie romu (czyli tel jest czysty) miałem max zasięgu i doszła mi wiadomość spam. potem już nie mógł się połączyć z żadną inną siecią

plus działa poprawnie na K600i

Mam stock ICS i mam połączenie ale zadzwonić albo połączyć się z netem nie można. czyli tel. jest nie sprawny -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na stock'u też są takie problemy? Możliwe że jednak ta maź pokrywa slot kart sim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności