Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Recenzja akcesorium Sony Smartwatch SW 2


NeoCM

Pytanie

Zapraszam drogich użytkowników do przeczytania subiektywnej oceny akcesorium:

 

Smartwatch jest drugą generacją urządzenia jaką wydał Sony. Jak można się domyśleć ma konkurować z Samsung Galaxy Gear na naszym rynku.

Co można powiedzieć o SW 2?

Przede wszystkim jest to zegarek, który jest dodatkiem do telefonu. Daje nam możliwość (bez konieczności używania telefonu) sprawdzenia poczty, przychodzących  powiadomień z portali społecznościowych, a nawet odczytać przychodzące wiadomości SMS/MMS. Co najważniejsze Sony wyposażył urządzenie w pilot. Co daje możliwość sterowania telefonem.
Nadmieniam, iż Smartwatch współpracuje z telefonami, które obsługują NFC oraz Bluetooth . Nie polecam kupna osobom, które nie mają możliwości sparowania urządzenia. Zegarek cały czas usiłuje podłączyć się do urządzenia i puki tego nie zrobi, nie da się z niego normalnie korzystać. Do obsługi zegarka wymagany jest program od Sony „Smart Connect”.

 

Więcej znajdziesz tu: http://cyanogenmod.pl/2014/05/09/recenzja-sony-smartwatch-sw-2-akcesorium/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SW 2 to bardzo ciekawy i całkiem przydatny sprzęt, mimo wszystko dla mnie jeszcze brakuje mu paru funkcji :)

Do plusów wg mnie to głównie wykonanie tego zegarka, materiały są dobrej jakości i raczej powinien bez problemu przetrwać nie jedną niemiłą sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam i w sumie jest jednym z moich ulubionych. Fakt faktem, nowe modele posiadają masę przydatnych funkcji (można rozmawiać przez nie, robić zdjęcia itd.) jednak ten ze względu na swoją prostotę ma u mnie miejsce 1. Szkoda tylko, że ramka tak szybko się rysuje... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie dopiero nabyłem za grosze. Wygląda nieźle i ogólnie nie jest najgorszy, tylko denerwuje przymus pobierania oddzielnie każdej aplikacji by mieć z niej powiadomienia, jak narazie mało przydatny, zobaczę czy z czasem do niego przywyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności