Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung X Cover 2 GT-S7710] Instrukcja instalacji CyanogenMod krok po kroku


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje że X-cover ma piękne wnętrze jest pewne ale z tym oprogramowaniem a dokładnie mówiąc CM 11 :(

 

elementy które nie działają:

-aparat

-Książka telefoniczna (tzw. osoby)

-większa cżęść menu, ustawień itp jest po angielsku :/

-i co gorsze co przydaje się najberdziej improwiczom ( takim jak ja :P ) latarka ;(

 

niedługo C.D.N.


mam jeszcze pytanie bo zapomniałem wklepać wcześniej.

Jak mogę zoptymalizować kernela w X-cover 2 lub czy jest jakiś sposób na wgranie nowego?  ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyznaje że X-cover ma piękne wnętrze jest pewne ale z tym oprogramowaniem a dokładnie mówiąc CM 11 :(

 

elementy które nie działają:

-aparat

-Książka telefoniczna (tzw. osoby)

-większa cżęść menu, ustawień itp jest po angielsku :/

-i co gorsze co przydaje się najberdziej improwiczom ( takim jak ja :P ) latarka ;(

 

niedługo C.D.N.

mam jeszcze pytanie bo zapomniałem wklepać wcześniej.

Jak mogę zoptymalizować kernela w X-cover 2 lub czy jest jakiś sposób na wgranie nowego?  ;)

dokładnie , u mnie tak samo, nie działa aparat, nie mam kontaktów  i fabryczna latarka nie działa :( moze ktos ma namiary na jakąś poprawioną wersję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

róbcie zgodnie z poradnikiem, a ja przypominam, że śa też nowsze lub starsze wersje, które są lepsze od poprzedników, a nawet od tych najnowszych ;) wersja v 13 jest chyba najlepszą przez zemnie testowaną ;) Pozdrawiam i liczę na dalsze porady co do tego :D


I mam problem z pobraniem plików ;) z plikami do instalowania, nie cwm tylko sam cyanogenmod ;) Jakby ktoś mógl dać prawidłową wersje czy coś bym był wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli chodzi o problem z brakiem zasięgu to zauważyłem pewną prawidłowość: Zainstalowane CM 10.2 i 11.0 na XCOVER2 zakupiony w sieci Play, nie wyszukuje żadnej sieci, a w identycznym modelu, ale zakupionym poza siecią (niebrandowany) na obydwu CM łapie sieć bez problemu. Myślę, że po moich doświadczeniach wiadomo gdzie szukać, ale ja od 3 dni poszukuję i poległem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play ma problemy z zasięgiem. I korzysta z pasm inych operatorów, a tu zmodyfikowany rom może nie współigrać.

Innej wizji nie ma.

O ile są.. można pokombinować z Kernelami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Co jeśli CWM nie uruchamia się? Udało mi się go zainstalować, potem zainstalowałem cyanogena, ale nie działa stabilnie, telefon muli, zawiesza się, przyciski reaguja po 5-6s. Chcialem powtórzyć instalację ale CWM nie uruchamia się. Trzymam 3 klawisze jednocześnie, pojawia się logo (trzymam nadal) telefon restartuje się i pojawia się ponownie logo (trzymam nadal) i wtedy zaczyna startować już cyanogen. Coś robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

proboje instalowac cm na moim s7710 lecz mam blad gdy chce instalowac z zip'a: e:can't mount /storage/sdcard1

mam karte kingston 8GB sformatowana na fat32 - nie rozumiem w czym problem :/

 

//EDIT

Rozwiązalem problem - miałem partycje na karcie logiczną - partition wizzard zalatwil sprawe.

 

niestety cm na tym fonie nie bedzie chodzil fajnie - co chwila jakas usluga zatrzymana - brak zasiegu play.

Soft do zabawy na ten fon - nie do pracy :/

 

liczylem ze przyspieszy on mojego x covera 2...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam ten telefon kilka miesiecy i działa wszystko bez problemu zainstalowany soft VANIR i jest ok >> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2689519    -  soft szybki, prawie nie wywala sie

 

Niestety probuje na innym zrobic to samo i problem tylko z brakiem sieci no i niestety nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

witam.pomoze ktos z tym zasiegiem?wszystkie Vanir 4.4.4 zainstalowalem i wciaz brak tego zasiegu....co robic?czy jest jakis inny rom ktory by z zasiegiem problemow nie mial.?koniecznie inny niz 4.1.2 bo z tym brakiem  przenoszeniem aplikacji na karte to zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tylko któą paczkę wybrać? gapps-lp-20141212-signed zawiera tylko YT, kiosk i jeszcze kilka badziewi

 

EDIT, do tego nie otwierają się wszystkie i wyskoczył komunikat: Usługi Google Play od których zale działąnie aplikacji, nie są obsługiwane na Twoim urzaadzniu. kontaktuj się..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przywracałeś kopie danych?

Spróbuj przez ustawienia powrócić do ustawień fabrycznych. Jednemu z użytkowników to pomogło.

Możesz jeszcze zainstalować wersje V13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności