Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[DEV]CyanogenMod 10.2 dla HTC One V


Saddev

CyanogenMod 10.2 dla HTC One V  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy cieszysz się na wieść że One V dostanie Androida 4.3?

    • Bardzo!
    • Tak wiadomo
    • Nie obchodzi mnie to
    • Nie!
      0
  2. 2. Czy umiesz mi pomóc?

  3. 3. Jeżeli odpowiedziałeś tak wyżej. To czy masz HTC One V?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Tak zabieram się za Cyana 10.2 dla naszego małego One V. Gdy skończę projekt 10.2 zabieram się za 11. Ponieważ na One V wszystkie nowe androidy(4.0.3+) są wykonalne to bierzemy się za 4.3. Pytam za to tu. Czy jest tu ktoś co ma jakieś pojęcie o budowaniu CMa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób jest co potrafią coś tam ogarnąć. Tylko pytanie jest czy będą w stanie Tobie pomóc.

 

Już nie mogę się doczekać kiedy pierwsza beta ujrzy światło dzienne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Szkoda że One V jest jednym z najmniej popularnych urządzeń HTC. Teraz muszę kompa przygotować bo miejsca na Ubuntu nawet nie mam(znaczy na repo). Jak mi się uda to napiszę poradnik co i jak:D. 

Na razie to uszkodziłem WiFi w One V(nie łapie IP) i ROM muszę zmienić.

Co już zrobione?

Mam już źródła urządzenia(Device Source) i teraz została łatwiejsza rzecz. Czyli muszę zrobić sync repo cyanogenmoda 10.2, postawić Ubuntu w trybie multiboot na moim Gigabyte S4 lub w VM. Myślę nad multibootem ale klawiatura nie działa podczas boota. Wiem że jest możliwe postawienie w pełni działającego CM10.2 bo wersja PrimoC ma nawet pełnego KitKata. A i tak między wierszami. Doga prawie skończył Kit Kata dla HTC One V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka poradników już posiadamy odnośnie dev http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum/449-tutoriale/

Każdy nowy się przyda! :D

 

O proszę czyli jednak 4.4 będzie! Fajnie by było jakby była w oficjalnym temacie informacja o wsparciu dla Polski na naszym forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie:D. W XperiiOne jak jest instalka to jest forum.cyanogenmod.pl

A w tym to w mojej podstronie(z tweakami) dam linka tu:D

Kit Kat niestety będzie trochę później bo Doga nie ma czasu teraz a ja zajmuję się 10.2. Tak naprawdę to Kit Kat jest gotowy do testów. Lecz nadal nie ma kernela który go obsłuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności