Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3 mini][4.4.2] CyanogenMod 11


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

CyanogenMod 11

post-1-0-41505500-1397904742.jpg

 

Screeny:

post-1-0-74303900-1398750317_thumb.jpgpost-1-0-99513700-1398750319_thumb.jpgpost-1-0-89610500-1398750321_thumb.jpg

 

Wymagania:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1139-root-recovery-dla-galaxy-s-iii-mini-i8190/

 

Download:

KitKat 4.4.2 (CyanogenMod 11.0) 20140428 – download ODIN

Google Apps (4.4.x) – full | mini | micro | aroma

 

Instalacja:

  1. Pobierz ROM
  2. Wrzuć go na kartę pamięci
  3. Uruchom tryb recovery
  4. Wykonaj kopię zapasową
  5. Zainstaluj ROM
  6. Zainstaluj Gapps
  7. Reboot

źródło: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2521593 oraz http://novafusion.pl/s3-mini/

Edytowane przez DaRkShAdOw
Linki do romu zaktualizowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wgrywał to już ktoś? Jakieś opinie?

Wszystko sprawnie działa?

Tak juz parę wersji mialem wgranych najnowsza to: KitKat 4.4.4 (CyanogenMod 11.0) 20140914 i jak dla mnie to chodzi super i jest stabilny ROM i ani razu zaiwszki nie miałem :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi.

zazwyczaj cos nie dziala. czy tutaj wszystko jest ok?

pytam bo jak wgralem cyanogenmoda do mojego galaxy s+ to nie dzialalo nagrywanie filmow

Edytowane przez NeoCM
cyanogenmod a nie cyjanogenmod :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje (co prawdą nie musi być), to oszczędzanie energii na stockowym oprogramowaniu ograniczało moc procesora, co by nie zużywał za dużo baterii, kiedy jest nie potrzebny. Tutaj działa to z miejsca, czy jak? Bo do takich ustawień to się z opcji nie dostanę (również chyba)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cm masz opcje zarządzania pracą [taktowania] procesorem :)

 

Wiesz co? odinstalowałem CM z note 2, więc ci nie podam dokładnie gdzie to jest. Ale w ustawieniach. 

 

Ja do końca nie wierzę w Statimę [sony] oszczędzanie baterii w [samsung]

 

CHociaż LG G flex na 30% baterii wytrzymuje przy pracy 10 godzin [znaczy możesz z niego korzystać i tak organizuje zużyciem baterii] 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Musisz sobie wejść w menu informacje o telefonie i przedostatnia pozycja bodajże, tapaj tak długo aż ci pokaże jesteś już programista, wróć potem do menu głównego i pokaże ci się nowa opcja tam jest overclocking:)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wgraniu wszytkiego tak jak było opisane, włączam telefon, wpisuje kod pin (pin zostaje zaakceptowany) a później tel chce ode mnie kolejnego kodu (miałem 4-cyfrowy kod wcześniej do oblokowania klawiatury) ale po wpisaniu go wyskakuje komunikat że kod pin jest nieprawidłowy. Czy ktoś wie czemu uległ zmianie? I na jaki? Ewentualnie jak go usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam koło siebie telefon sgs3mini lafleur, pobrałem rom, wcisnąłem vol+, home+power, wybrałem by wgrało rom, ale wskoczył mi taki błąd jak na załączonym obrazku, doradzicie jak poradzić sobie z tym problemem ?

 

p.s. podejrzewam, że chodzi o ten program TWRP, ale wolę zapytać, niż później prosić o pomoc w przywróceniu telefonu do stanu używalności

 

d1JTKrf.jpg

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DusieK zablokował(a) ten temat
  • DusieK odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności