Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dołącz do zespołu CyanogenMod.pl - stanowisko moderatora


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

@DaRkShAdOw został awansowany z test moderatora na moderatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bANIKGames Zostajesz awansowany na test moderatora, otrzymujesz uprawnienia na działy Sony, Sony Ericsson i HTC , uprawnienia uzyskasz do 24h po napisaniu tego posta, witamy w zespole

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renox Na chwilę obecną mamy dość dużo moderatorów przydzielonych na dział samsung oraz LG, za to mamy wolne miejsca w 1+1, Nokia, HTC, Problemy ogólne, Nexus,Motorola, Oppo, Xiaomi, Kruger&Matz, Huawei, myPhone, ZTE ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King_Stone_69 Najpierw musisz ''zmyć'' z siebie te warny, napisz do Pawliniaka jak możesz je odpracować ;)

zapewne zrobisz kilka tematów z poradnikami, aczkolwiek lepiej do niego napisz, on tu żądzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King_Stone_69 Powiem Ci że nie korzystam z taptalka więc nie wiem :D ale definitywnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam i bd mógł robić to co mu napisałem, tylko zamykać tematów nie można :/ Xd ale jak zaożyłem testowe forum aby zobaczyć jakie admin ma funkcje to może jak wiadomo dużo więcej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renox Co prawda wymagane jest 100 postów, jednakże 2 posty to tolerancja którą mogę zaakceptować, w ciągu 48h otrzymasz test-moderatora na działy Motorola, HTC, Nokii oraz Problemów ogólnych, czas trwania okresu testowego wynosi do 4 tygodni, w zależności udzielania się na forum; proszę się zgłosić na priv do moderatora @DaRkShAdOw , przeszkoli Cię z zakresu obowiązków moderatora, witamy w zespole

 

PS:Ogłaszam że od dziś szkolić nowych moderatorów będzie moderator @DaRkShAdOw  ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ Zgłoszenie zostało przyjęte, do 24 godzin otrzymasz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator @ otzrymuje uprawnienia na dział SONY w ciągu 48H otrzymasz te uprawnienia, w zamian przeprosin że tak długo otrzymujesz ode mnie 50 points rekompensaty

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NeoCM zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności