Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Wersja CM, korzyści itd


Domi136

Pytanie

Witam

Niedługo kończy mi się gwarancja na moją L trójeczkę(już prawie 2 lata :D), więc pomyślałem sobie żeby potestować CM i tu mam kilka pytań.

1. Jaka wersja jest najlepsza dla tego telefonu?

2. Czy dalej będzie mnie ograniczać z aplikacjami Pamięć systemowa?(poniżej 200 MB :/) Chodzi mi o to czy można będzie połączyć pamięć wewnętrzną z systemową.

3. Czy będę mógł przenosić aplikacje do karty SD, a nie tylko wewnętrznej?

4. Czy występują spadki wydajności? Jeśli tak to czy często czy rzadko?

5. Czy będą mi działały aplikacje z sklepu google i czy będę go wogóle posiadał na telefonie?

6. Czy nie będzie jakichś problemów z SMSowaniem, dzwonieniem itd?

7. Skoro każdy CM jest oparty na jakimś andku to czy na takim CM opartym na androidach 4.x.x będą mi działać nowsze aplikacje?

Np TwitchTV mam stare, a chat jest dopiero na wersjach 4.x.x :/

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Edit #1:

8. Czy po instalacji CM zachowam domyśle aplikacje? (Przeglądarka "Internet" itd)

9. Przed instalacją mam sobie wszystko na SD przerzucić by nie stracić np muzyki lub zdjęć?

I czy jakoś mogę ocalić save'y z gier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum/335-cm-romy-mody/

Tu masz dział z modyfikacjami.

 

Na pewno poczujesz różnicę w pracy systemu.
Co do pozostałych funkcji, to ci muszą użytkownicy napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Korzyści? Szybkość! Nowsza wersja oprogramowania. Dzięki temu masz dostęp do większej bazy aplikacji w sklepie. Sterowniki ulepszone poprawiające stabilność działania. Czego chcieć więcej!!!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam :)

Według mnie najlepsza kombinacja to CM i dodany SDMerge. Dzięki niemu pamięć wewnętrzna staje się systemową a karta SD - pamięcią wewnętrzną. Korzystam z tego i ze StockPro v2. :)

A. Pragnę zaznaczyć, iż przy 4.0.4 są zacinki gdy instalujesz więcej aplikacji. Przy 2.3.6 też są ale mniejsze. Stąd StockPro, bo wersja starsza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności