Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT-i5510 Galaxy Galaxy 551] Przestał się uruchamiać po ładowaniu


recemiopadly

Pytanie

Przede wszystkim witam wszystkich, bo jestem tu nowa i od razu niestety proszę o pomoc :( Dwa tygodnie temu kupiłam synowi używany samsung galaxy 551 (telefon był w pełni sprawny) i nagle podczas ładowania telefony wyłączył się i nie ma możliwości włączenia go, nie reaguje na żadne skróty, kombinacje, w ogóle na nic nie reaguje... Po podłączeniu do ładowania także nic, nawet się nie  nagrzewa. Nie uśmiecha mi się oddawać go do serwisu, bo podejrzewam, że cena za naprawy przekroczy wartość telefonu. Jeżeli nikt z Was nie będzie w stanie mi pomóc, to już bardziej opłaca się zakupić kolejny, choć szkoda, bo ten syn już zdążył polubić :(

Z góry dziękuję za rady

i pozdrawiam wszystkich serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam.

A próbowała Pani innej ładowarki sieciowej ?

Na podłączenie do komputera za pomocą kabla USB też nie reaguje?

Może to być wina portu. Można to sprawdzić. Wystarczy podpiąć kabel i sprawdzić czy są luzy.

Jeżeli to port USB poszedł, to koszt naprawy nie będzie drogi.

Kolejną opcją może być pusta bateria. Po prostu się nie ładuje.

A reset do ustawień fabrycznych poprzez android recovery - był robiony ? O ile jest możliwość włączenia trybu odzysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie nie ma takiej możliwości. Spróbuję jeszcze do kompa przez USB podłączyć, tylko kabel muszę kupić. Innej ładowarki próbowałam, zresztą ta też jest sprawna, bo mój telefon normalnie ładuje. Jeżeli to tylko port to będę szczęśliwa :) Poproszę męża jeszcze, żeby baterię sprawdził czy pusta nie jest. 

Tak czy inaczej bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź, ozdrawiam i Wesołych Świąt życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem o resecie do ustawień fabrycznych...

Bo mogło sie też zblokować

Ale napisała Pani, że nie reaguje na przyciski.

Power + T (powinno wejść w android Recovery

Tam jest opcja

Wipe data factory reset

Porusza się przyciskami głośności i zatwierdza home..

Wesołych świąt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

baterię mąż sprawdził jest ok i naładowana... właśnie podobno nie spadł, ciepły też nie był, syn podłączył do ładowania ładował przez chwilę po czym po prostu zgasł i do widzenia... Telefon w stanie wizualnym świetnym, dwa tygodnie działał bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Być może sprzedawca Panią okłamał i już kiedyś mu się to działo i dlatego go sprzedał, oczywiście nie mówiąc... To wtedy nie opłaca się naprawiać... A czy Pani mąż mógłby go rozkręcić i zobaczyć czy coś nie "latało" albo coś było naderwane itp.? Gdybym miał go u siebie bym go w max 2 dni rozkręcił, lecz przez internet... niestety tego się nie da...  :(

 

 

EDIT:

 

Już wiem co to jest! To jest Sudden Death znany z Galaxy S3! Niestety, w S3 da radę to naprawić, lecz w 551 nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności