Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pierwsze wrażenia użytkowników Samsunga Galaxy S5


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Już mamy w Polsce oficjalnie dopuszczoną do sprzedaży Galaxy S5

 

Tu możecie dyskutować na temat tego nowego urządzenia od Samsunga.

 

Możecie napisać jego wady i zalety. Czy jesteście zadowoleni, czy też nie...

 

Zapraszam do dyskusji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cóż, może ja się wypowiem jako posiadaczka tego modelu od prawie 8 miesięcy. Żałuję każdej wydanej złotówki. Lepsze zdjęcia robi Lumia 535 mojej kuzynki, telefon się notorycznie wiesza, nie mam wielu aplikacji wgranych, tylko te "podstawowe". W samym dotyku jest niesamowicie tandetny, taki cienki plastik. Typowo "chiński". Wyglądem zachęca mnie teraz bardzo S6 ale jeżeli ma to wyglądać tak samo jak w przypadku S5 to podziękuję.

Ta opinia jest podzielana również przez moich 3 znajomych, którzy skusili się na to ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może i późno się wypowiadam ale... mam wrażenie że mamy całkiem inne smartfony :o

Wtrącając się do Twojej wypowiedzi. Co do zdjęc to może coś masz źle ustawione bo u mnie jak cyknę fotke, to mam taki czysty obraz że niektóre aparaty cyfrowe a nawet lustrzanki (starsze) by się zapadły pod ziemię. Pozwól że nie wspomnę jakie robi Lumia 535 (siostra ją ma) oczywiście bez obrazy :P

A dotyk? Również nierozumiem, przecież to szkło Gorilla Glass 3 chyba że zakupiłaś jakąś podróbę to owszem jest tam plastik. A wyświetlacz Super AMOLED to mistrzostwo ;)

Ja tam jestem bardzo zadowolony z niego i polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz każdy oczekuje czegoś innego od telefonu, więc się nie dziw, że komuś coś nie pasuje.

Szczerze, to seria Galaxy od S3 w górę mnie nie porywa. Jedynie wersje edge mi się podobają (bo są inne). Aktualnie użytkuję telefony huawei i uważam je za dobre twory. Czytnik linii papilarnych, czy podanie kodu przy uruchomieniu urządzenia..to moim zdaniem dobre posunięcie. Nie martwię się, że jakiś "janusz" przeszpera mi telefon. Ponadto dodam, że dobrze są zoptymalizowane pod kontem czyszczenia, zarządzania zasobami danych (typu cache, czy inne miniatury). Mam jeszcze Galaxy J5 i dałem go swojej, tak mnie już drażnił ten samsung, że musiałem zakupić Honor-a. No i jestem w domu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności