Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Trend] Licznik Flashowań - Czyszczenie


Kowalski Pingwin

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele urządeń Samsung posiada licznik flashowań, który śledzi ile razy ktoś wgrał niestandardową modyfikację na swój telefon. W przypadku nie których urządzeń, wyświetlany jest też żółty trójkąt lub inne ostrzeżenie wyświetlane podczas uruchamiania telefonu. Tringle Away został stworzony aby zresetować licznik flashować oraz usunąć ten żółty trójkąt. Ta aplikacja wymaga roota!

Aby zobaczyć czy mamy ''nabity'' licznik wystarczy wejść do trybu download mode. Aby wejść do tego trybu, na większości urządzeniach Samsung wystarczy: wyłączyć urządzenie, nacisnąć i przytrzymać VolDown+(Home)+Power.

Po uruchomieniu Tringle Away, jeśli urządzenie i oprogramowanie jest obsługiwane, pokaże się wykryty stan binarny oraz wartość licznika flashowań oraz opcja Reset flash counter.


Ani ja ani forum.cyanogenmod.pl ani autor aplikacji nie odpowiadają za uszkodzenia wynikłe z używania tego tutorialu.


Instrukcja:
1. Pobieramy tringle away z załącznika w tym poście lub wspieramy twórcę kupując w google play.
2. Upewniamy się czy mamy roota. Jeżeli nie to odsyłam do poradnika Janochy na naszym forum.
3. Wrzucamy plik o rozszerzeniu “.apk” na pamięć urządzenia i instalujemy aplikację.
4. UWAGA! PROGRAM MOŻE TRWALE USZKODZIĆ TWÓJ TELEFON! NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ APLIKACJĘ.(choć o takim przypadku nie słyszałem)
5. Uruchamiamy aplikację i naciskamy “reset flash counter”, a następnie potwierdzamy.
6. Gratuluję, właśnie wyczyściłeś licznik flashowań msn-wink.gif.

XDA: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1494114


Sposób testowałem i wszystko działa smile.png
Jeżeli pomogłem walnij piwo smile.png

TriangleAway-v3.26.apk

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności