Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia S] root


TheMrCytrynka

Pytanie

witam , mam zrotowana Eske , chcialem sie dowiedziec czy majac tylko zrootowany telefon moge wgrac jakis rom albo cynaogen moda ( nie wiem czy dobrze napisalem ? ) . Ogolnie jestem zielony w tych sprawach i zrootowane tego telefonu wydaje mi sie szczytem moich mozliwosci , tak wiec nie chce sie dodatkowo bawic w jakies boot loadery i inne recovery , chce sie tylko dowiedziec czy na telefon ktory jest tylko zrootowany moge wgrac jakis romik i ewentualnie jakby byl ktos na tyle dobry to mogly podeslac wlasnie taki tutaj w temacie ( preferuje polsko jezyczne ) a najlepiej cynaogen moda bo wydaje mi sie to ciekawa modyfikacja. Z gory dziekuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/931-jak-wgra%C4%87zainstalowa%C4%87-cyanogenmod-sony-xperia-s/

(wszystko o sony xperia s masz w dziale SONY dla swojego modelu i dalej CM & ROMy & MODy)

po za tym możesz też pobrać CM Installer:

http://beta.download.cyanogenmod.org/install

postępuj wg instrukcji na tej str. i masz wgranego CM (installer sam określa model telefonu i potrzebne sterowniki dla twojego urządzenia)

 

Ale możesz też poczekać na odp. od innych na forum na pewno też ci pomogą :) pozdro.

PS.

Musisz znać angielski (żeby zrozumieć polecenia installera) i musisz mieć włączony tryb debugowania USB dostępny w ustawieniach dla programistów

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tego to niestety nie wiem. Dla nie których urządzeń CM jest niedostępny (jestem jednym z tych pechowców dla których CM nie został stworzony tzn. dla mojego modelu) ale przecież istnieje już CM dla twojego urządzenia. Więc teoretycznie mógłbyś kontynuować mimo tego komunikatu z tym, że na własne ryzyko, zawsze też lepiej zaczekać na odp. od adminów, oni na pewno ci pomogą. Decyzja należy do ciebie :) (telefon raczej nie padnie ale, NIE JESTEM EKSPERTEM) Po prostu nie wiem jak to wygląda i skąd ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności