Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT i9001] Kilka problemów z CyanogenModem


Axonn

Pytanie

Hej. Na wstępie powiem, że jestem kompletnie zielony w temacie, cały proces wgrywania Cyana robiłem z poradnikiem.

 

Otóż po wgraniu wersji 10.1 mam kilka mniejszych, lub większych problemów. Mianowicie:

 

Nie działa mi bluetooth. Nie da się go w oóle włączyć, po kliknięciu w ikonkę od razu się wyłącza.

 

Nie działa oficjalna aplikacja odpowiedzialna za odtwarzanie filmów - tzn nie działa na filmy, które sam nagram - ale używając np. snapchat również nie mogę nagrywać filmów, bo po nagraniu wyskakuje informacja że "nie można odtworzyć filmu", a znajomy zamiast wysłanego klipu dostaje czarny ekran i wiadomość z błędem.

 

Trzeci i ostatni problem jest związany ze sterowaniem głosem, które po prostu nie działa. Apka od google nie chcę się otworzyć, a wszystkie programy które wspierają komendy głosowe piszą mi, żebym zainstalował wybieraie głosowe. które mam już na telefonie...

 

Jeśli ktoś wie jak naprawić któryś z tych problemów to proszę o jakieś wytłumaczenie co mam zrobić.

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To jest jakaś ściema...

nie rozumiem tej instrukcji.

 

Po pierwsze jest to Custom ROM i nie jest to oficjalna wersja android-a.

Jedynie CyanogenMod-a.

 

nabijają sobie wejścia... ehh wpisali aktualizację do 4.2.2 .. hmm nie chce mi się już komentować.

 

Wejdź tu: http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/772-jb422jdq39e-cyanogenmod-101-by-adc-team-release-5-kernel-34x/

W tym dziale są inne custom romy na bazie CyanogenMod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności