Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S Advance] Nieoficjalny CyanogenMod 11 (Android 4.4.2 Kitkat) -MaclawStudio


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest to wina karty sd, lecz ilości pamięci w telefonie. :) 

 

Większy pakiet to tylko więcej aplikacji od google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, da się jakoś zrobić, żeby podczas pisania smsa były podpowiedzi słów tak jak to miało miejsce w 4.1.2? To znaczy w słowniku nie ma żadnych polskich słów, a wcześniej gdy zaczynałem pisać to wyskakiwały podpowiedzi jakie słowo chcę wpisać, wiecie na pewno o co chodzi. Da się to jakoś zrobić?

 

EDIT: Już sobie z tym poradziłem, zainstalowałem SwiftKey ze sklepu play

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam !

Mam pytanie tylko takie.

Różni się gapps większy od micro ? Wiem że głupie pytanie bo sama nazwa Micro wskazuje na to że jest to mały gapps ...

Ale chcę tylko wiedzieć co takiego ma w Sobie ta większa paczka Gappsów i czy opłaca się zainstalować Micro Gapps'a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilością aplikacji od Google.

 

Gapps to inaczej Goole Apps (Aplikacje Google)

 

Micro to pewnie Sklep Play, Gmail .. tak mi sie wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo chcę zainstalować Moda i Gappsy, no ale Micro to nie jestem pewny ...

Chcę mieć wszystkie aplikacje :P.

A jak już będę musiał tylko zainstalować Micro ( tak jak wyżej, wyskakuje mi błąd 7 a mam 2gb karte tez ;p. ) no i chcę wiedzieć jakie są to aplikacje prócz Google Play, Gmail ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?

Pobierz te Gappsy.

Otwórz plik zip i wejdź w folder system/ apps

Tam masz - aplikacje. 

 

Status 7 oznacza staty CWM... Ale nowszego na twojego nie ma.. musisz widocznie szukać starszej wersji Gapps.

Starsza - nowsza - rózni się data aktualizacji aplikacji.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młotek, kowadełko.

Kłądziesz telefon na kowadełko i uderzasz....

I nie masz problemu co zainstalwoać :)

 

Pro po to sam możesz sobie doisntalwoać z google play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze 2 prośby ;D.

Jakby ktoś mógł to czy by podrzucił mi link z Micro Gappsami działającymi ( !! ) :D?

I jeszcze czy ktoś mi powie co działa a co nie ? Czy wifi, transfer, danych, itd, itp, nic się nie psuje po wgraniu Moda ;D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele pytań jest do tego Rom'a :).

Ale chcę jeszcze wiedzieć gdzie mogę zmienić dzwięk dzwonka budzika, gdzie zmienie wielkość czcionki tekstu, na Youtubie ( pobierałem z Sklepu Play ponieważ wgrywałem Micro Gappsy ) to jak jakikolwiek film włączam to piszę tylko " Wystąpił problem podczas odtwarzania. Dotknij, aby ponowić próbę " i czemu mam na Sklepie Play na obrazkach z gier, filmów, itd, jakieś ( nie wiem jak to powiedzieć ) ale pixele czy po prostu kontrast taki dziwny ... Jest pół normalnego obrazka aplikacji i jakieś zielone, żółte, czerwone pixele ( zapomniałem jak to się nazywa ).

 

Znalazłem już czionke :).

Czyli pozostałe 3 pytania tylko mnie ciekawią ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbiję temat bo nie mogę sobie poradzić. Również u mnie występuje  problem "Wystąpił problem podczas odtwarzania. Dotknij, aby ponowić próbę" przy próbie odtworzenia jakiegokolwiek filmu na YT przy połączeniu po WIFI. Po sieci komórkowej nie sprawdzałem ale nie jest mi to potrzebne. Jak sobie z tym poradzić?

 

Wersja Cyanogenmod 11-2014-0709-UNOFFICIAL-janice

Wersja Androida 4.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z innymi gapssami stock - brak miejsca w pamięci, modular mini - brak sklepu play, modular full - brak miejsca, dopiero micro się zainstalowały. Powgrywałem co chciałem wgrać i jest ok oprócz tego przeklętego youtube. Mam ustawione instalowanie z innych źródeł. Opera pokazuje tylko że tak powiem kadry z filmów ale samych filmów nie odtwarza. Dopiero OGYoutube po 3 wywaleniach się "God knows why" zaczął działać jak należy. Jak to możliwe że nie mogłem wgrać full modular gapss'ów? Rozumiem że SGSA ma wewnętrznej pamięci 2GB i że full modular gapsy zajmą więcej niż zajmuje paczka. To normalne że full modular się nie mieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego jest taka zależność z YTB ?

Pakiet Gapps nie ma tu znaczenia, widocznie ilść ram ma tu znaczenie.

Widocznie YouTuBe potrzebuje większej ilości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności