Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[ROOT] Kingo Android ROOT- Szybki root dla większości urządzeń Android


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

No ale do czego ty pijesz?

Dostałeś aktualizację Kit Kata nie?

 

To masz nowy stock na fonie prawda?

No to co wymądrzasz mi się tu Androidem L czy wersją z poprawkami 4.4.4 ? Nie za bardzo korelacja cię ponosi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przed chwilą zrobiłem roota tym programem i działa w 100%. Instalowana jest aplikacja SuperSu, telefon nie posiada trójkąta ostrzegawczego że cos było grzebane, root wykonany poprawnie. Dziękuję za pomoc :D

Samsung Galaxy S2 GT-I9100 (bez brandu operatora)

Wersja systemu Android: 4.1.2

Wersja modemu: I9100XXMS2

Wersja jądra 3.0.31-1155032 se.infra@SEP-131 #3 SMP PREEMPT Mon Apr 22 11:03:30 KST 2013

Numer wersji: JZO54K.I9100XXMS7

Edytowane przez Jarek Uszyński
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wiedzy jak widzę. ;)

 

Nie wiem o jakim trójkącie mówisz.. ale tryb download- służy do wgrania firmware/ modów poprzez ODIN-a (program flashujący)

W recovery przewrócony android - błąd podczas wgrywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, nie mam wiedzy :). Jestem absolutnym żółtodziobem jednak staram się uczyć abym z czasem to ja mógł komuś pomagać a nie tylko prosić o pomoc :)

Trójkąt o którym mówiłem:

post-1-0-20319600-1414231225_thumb.jpg

Oczywiście ten znak może mieć swoją nazwę, jednak ja nie wiem jaką i opisałem fakt tego nie ma. Jeśli się nie mylę znak ten sygnalizuje że telefon był flashowany i licznik został nabity. Tak wiem, jest program aby usunąć ten trójkąt i wyzerować licznik flashowania - Triangle Away. Sprawa nazewnictwa trybu download i recovery chyba została właśnie wyjaśniona i rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, nie mam wiedzy :). Jestem absolutnym żółtodziobem jednak staram się uczyć abym z czasem to ja mógł komuś pomagać a nie tylko prosić o pomoc :)

Trójkąt o którym mówiłem:

attachicon.gifsamsung-galaxy-s2-gelbes-dreieck-1024x721.jpg

Oczywiście ten znak może mieć swoją nazwę, jednak ja nie wiem jaką i opisałem fakt tego nie ma. Jeśli się nie mylę znak ten sygnalizuje że telefon był flashowany i licznik został nabity. Tak wiem, jest program aby usunąć ten trójkąt i wyzerować licznik flashowania - Triangle Away. Sprawa nazewnictwa trybu download i recovery chyba została właśnie wyjaśniona i rozumiem :)

nie żebym sie czepiał, ale licznika nie wyzerujesz "domowym" sposobem, tylko boxem :P ale skasujesz ikonke informowania ^^ a to co wy uważacie za licznik to ikona informowania ^^ tak w gwoli ścisłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kasowanie licznika tylko informacja... podpiecie bod box nadal zostaje informacja ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

probowałam tym programem zrootować LG L5 wer. androida 4.0.3 ale program root checker pokazuje że jednak root nie został wykonany, mimo, że robiłam wszystko według zaleceń i na końcu wyświetlało się że zakończono sukcesem. Proszę o pomoc, bo słabo się na tym znam. Powinnam zrobić hard reset najpierw? Czy na tej wers. androida nie pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z google play pobierz busybox installer i spróbuj wgrać biblioteki. Być może tego brakuje i nie działa root 

 

Zainstalowałam, ale nie wiem czy coś wgrałam bo jak mówiłam jestem zielona. Coś wcisnęłam, ale długo się robiła to trochę się wystraszyłam, żeby nic nie popsuć. Mimo to root checker w końcu wykrył root. Przywróciłam w telefonie ust . fabryczne żeby odczyścić telefon troszkę, druga partycja na karcie pamięci zrobiona i wszystko działa jak należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam forumowiczów!

 

Pierwszym postem muszę odkopać wątek :(

 

Robię root tym programem na S4 z 5.0.2 i w programie jest napisane, że się root'uje, ale stoi na 36% już z pół godziny lekko...

Na telefonie jest ludek androida z napisem;" Downloading... Do not turn off target!"

W lewym górnym rogu wyświetlacza jest na czerwono: "Odin mode, coś tam, coś tam"

To tak długo się robi, czy już coś popsułem na samym początku zabawy z modyfikacjami?

Pozdrowionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie mam problem. Użyłem tego programu właśnie do mojego telefonu HTC ONE M7 na najnowszym oprogramowaniu. Najpierw zrobiłem głupotę. Przy opcji czy chce odblokować bootloader (czyli koło 70%) włączył mi się tryb recovery (taki jaskrawy) i zamiast czekać głupio dałem "REBOOT". Telefon się zresetował a rootowanie staneło w miejscu. Następnie pobrałem wersje programu na androida- dałem ROOT chwile czekania i wywaliło błąd. No to próbuje znowu z wersją komputerową. Doszedłem znowu to bootloadera, dałem by się zrobił wszystko cacy i zresetował mi się telefon do ustawien fabrycznych. Poprosiło mnie bym znowu wlączył debugowanie USB  i wywaliło mi coś z chińskimi napisami  dokładnie to : http://i.ytimg.com/vi/hkiygUukXmo/hqdefault.jpg tylko, że 4.6 i wszystko po chińsku.  Oczywiście włączyłem debugowanie, dociągnęło się do 100% i telefon się resetuje i to z chińskimi. Dobra na dole miałem strzałki, dałem wstecz i normalnie się odpalił, a na ekranie programu na PC mam, że sukces. No ok nie znam, ale gadam z kolegą (rootowałem wiele telefonów Sony) i mówi, że to się powinno robić w 5 minut i nie powinno wywalić ani chińskich znaków, ani telefon do fabrycznych ustawień. Ok, telefon odłączyłem, podłączyłem znowu i program pokazuje, że telefon nie zrootowany. Aktualnie szukam jakieś normalnego poradnika jak zrootować HTC krok po kroku i tak trafiłem tu. Pomoże ktoś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian Halik

 

Ja Ci nie pomogę ale mogę Ci podrzucić linki.

Link do odblokowania Bootloadera na nasze forum: http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/812-odblokowanie-bootloadera-htc-one-m7/

Link do ROOTa: http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/820-htc-one-m7-root/

A reszte jest w dziale HTC M7 poszukaj i doucz się :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na niego wyjdzie, bo praktycznie każdego Samsunga da się zrootować. Tylko na nowsze systemy trzeba chwilę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na quantum 500 działa, tylko muszą być zainstalowane sterowniki. Podłączamy telefon do komputera w trybie CD, kopiujemy folder android adb, potem w menedżerze urządzeń znajdujemy urządzenie adp i używając opcji aktualizacji sterownika wybieramy lokalizację folderu android adb. Wszystko poszło na windows 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności