Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Note GT-N7000] CWM recovery 6.0.4.3 wymagane do CM11


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

CWM recovery 6.0.4.3

 

Instalacja:

  • Wyłączamy telefon
  • Przytrzymujemy vol +, home, power
  • Po pojawieniu się podświetlenia puszczamy power (nadal trzymamy vol+ oraz home)
  • Za pomocą klawiszy głośności wybieramy "apply update from sdcard"
  • Naciskamy Home żeby zatwierdzić
  • Wybieramy pobrane recovery
  • Restart za pomocą reboot system now

Download:

recovery-clockwork-6.0.4.3-n7000.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam Cyana 10.1.3  i chciałem przejść na CM 11 ale wywala mi błąd przy instalacji, Recovery 6.0.3.6 i chciałem je zaktualizować do tego powyżej ale też wywala błąd

E: Can`t open /sdcard/update.zip (No such file or directory) a jak daje bezpośrednio przez install zip i wskazuje plik to po chwili sie wyłącza telefon (GT- i7000).

 

Co mam począć? Trzeba zrobić jakieś wipe albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym philz-a się udało. Po aktualizacji recovery tel nie chciał się włączyć na CM10.1.3 ale po zainstalowaniu CM 11 wywalilo błąd że superur crash itd.. I jak dałem dalej na " tak" żeby kontynuować to się telefon wieszał na pierwszym logo przy uruchamianiu samsunga z modelem telefonu i nie chciał się uruchomić. A jak dalem na " nie " to się telefon normalnie uruchomił. Nie wiem oco tam dokładnie chodziło, czy root się jakoś wysypał czy co. Jak narazie telefon działa normalnie, więc jestem zadowolony. Dziękuje za pomoc

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Mam zainstalowanego Philz Touch CWM base version: v6.0.3.7. Kiedy chce go zaktualizować poprzez Install zip i wybranie wersji pod CM11 instalacja się zawiesza, próbowałem również zainstalować go przez Odina 3.07 również zawiesza się w "fazie NAND"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajde go gdzieś tutaj na forum? wtedy chodze w ten philz i tam robie install from sd card?


Zainstalowałem kernel z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=4VaTnZTPXmQ. Mam CWM 6.0.4. Robie wipe, install from sd card wybieram CM11 i telefon sie zawiesza


Dobra, fałszywy alarm :D Z tego kernela z youtuba bez problemu zainstalowałem tego z forum. Teraz wszystko działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

zadam proste pytanie co zrobić by zainstalować cm11 rom, od początku do końca proszę z linkami do plików.

 

Bo to co jest w tym poście wraz z odnośnikami to bzdury które tylko doprowadzą was do straty czasu.

 

Proszę o poprawieni, albo zamieszczanie zalączników i instrukcji sprawdzonych na danym sprzęcie jakiego dotyczy dany temat.

 

~lampik


witam, posiadam note gt-N7000 xxlri , aktualnie z 4.0.4 -N7000XXLRI_N7000OXXLP8_N7000XXLRB_HOME.tar.md5, chciał bym zainstalować 4.4.3 albo podobny szybko działający i niezawodny rom, czy może ktoś mnie przeprowadzić przez ten proces za rączkę, bo na forum przetestowałem każdy post pomocy wykonałem wskazane operacje jednak bez powodzenia.

 

~lampik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności