Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S Plus] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 9 Android 4.4.4


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem , miałem wersję z marca i wszystko działało pięknie ale zobaczyłem nową z końca maja to ją wgrałem(próbowałem) i wszystko się zjeb.....Przy instalalacji failed, stockowego nie mogę wgrać , telefon po reboot uruchamia się wkółko i mam problem - czy ktoś mógłby pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie odnośnie tego CM'a jak i innych wersji, dlaczego kontakty nie zapisują się na SIM ? Macie jakiś sposób na to ? Trochę jest utrudniony użytkownikowi właśnie ten sposób. Z importem jeszcze jakoś ujdzie, ale na zapis na sim znalazłem jedyny sposób, przekładając karte do innego telefonu gdzie jest taka opcja, wklepać dane i zapisać na sim :D a szkoda bo wiecej zabawy tylko jest. Wiadomo że teraz większość synchronizuje kontakty z kontem Google, lub zapisują bodajże do pliku vcf, ale nie jestem zwolennikiem tego 1 rozwiazania, a 2 rozwiazanie ostatnio mnie zawiodło bo telefon nie chciał zaimportować kontaktów z tego pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

najnowsza jak i przed ostatnia wersja przynajmniej na moim galaxy s plusie wyłącza samoczynnie telefon, dzisiaj po wycieczce rowerowej i wyjeciu telefonu z plecaka - telefon wyłączony, na wczesniejszej wersji rano gdy sięgam po telefon - wyłączony, instaluję slima, był najstabilniejszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, wgrałem właśnie tego CM oraz gappsy zgodnie z tutorialem z tego tematu http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/525-galaxy-s-plus-i9001-jak-wgraćzainstalować-rom/ . Niestety cały czas wyskakują powiadomienia "niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana". Czy mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam postąpiłem zgodnie z instrukcją zainstalowałem rom i gapps ale usługi google nie działały . Zrobiłem wipe 3x ze standardowymi ustawieniami - i nic , Zmieniłem więc w ustawieniach wipe tj. advanced wipe (zaznaczyłem wszystkie opcje poza sdcard i micro sdcard) i teraz jak chce zainstalować roma to trwa to ok. 3 sekund ( a poprzednio ok. 60s) i rom się nie instaluje choć pisze "sukces"? Proszę  o pomoc. (galaxy plus 9001, TWRPv 2.7.0.0; rom i gapps z tego tematu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dzieki za GAppsy

Instalacja bez problemów. Jednak nie potrafię wgrac kontaktów na telefon za pomocą aplikacji Kies, przy podłączeniu jest naisane ze włączona jest opcja debugowania usb.  Sprawdzalem w ustawieniach developerskich i w telefonie odznaczona jest ta opcja. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności