Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Przerwane flashowanie status 7 HTC One X


czarny_daniel

Pytanie

Witam

Podczas wgrywania CM11 wystąpił ww. problem i nie wiem co mam teraz zrobić. Nie mogę nawet wyłączyć telefonu ponieważ sam ponownie mi się uruchamia w trybie ClockworkMod Recovery. Nie mam dostępu do pamięci telefonu więc nie mogę nawet zgrać sobie innego romu. Backupu też nie zrobiłem więc jestem w czarnej d... Pomocy! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

NO TO CZŁOWIEKU.

To jak wsadzić silnik ferarii w malucha.

 

Czy wy nie czytacie opisów ?

jest jak byk na każdym temacie, iż wersja CYANOGENMOD 11 instaluje się na najnowszej wersji CWM, czyli przynajmniej na wersji 6.0.4.4.

 

I pewnie błąd, który ci wyskoczył to "status" adbored 7

ALE da się wgrać na niższe wersje CWM, ale trzeba edytować plik script-updater i usunąć kilka linijek tekstu...

 

Teraz nie jestem Ci wstanie podać poradnika i metody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oryginalne RUU od HTC i jazda od nowa czyli - łamanie bootloadera, root i recovery. Wtedy dopiero wgrywanie CMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

RUU to plik exe od HTC i nie ma co dyskutować odpalasz na kompie i wykonujesz polecenia krok po kroku jak na ekranie jest wyświetlane. Nic skomplikowanego - nawet obrazki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znalazłem zbiór stockowych romów do htc one x ale nie wiem który mam wybrać. Próbowałem zainstalować ten RUU_ENDEAVOR_U_JB_45_S_HTC_Europe_3.14.401.31_R_Radio_5.1204.162.29_release_302015_signed.exe ale operacja się nie powiodła. Wiem tylko że version-main: 4.18.401.2

 

Wyczytałem że nie znajdę RUU pasującego do mojej wersji bo po prostu takiego nie ma. Jedynym wyjściem jest znalezienie odpowiadającego mi backupu i taki znalazłem jednak pojawił się kolejny error podczas przywracania a mianowicie md5 mismatch... No ręce normalnie opadają.

 

Czy ktoś będzie mi w stanie pomóc? Wszedłem na to forum po pomoc a nie po to żeby pisać do samego siebie albo wysłuchiwać że "szukanie w google nie boli"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie również przerywa fashowanie, ale na htc one x plus i zamiast CWM mam TWRP zaktualizowane do najnowszego 2.6.3.0. Komunikaty z trzech ostatnich linijek:

set_metadata_recursive: some changes failed

E:Error executing updater binary in zip cm-11-20140210-SNAPSHOT-M3-enrc2b

Error flashing zip cm-11-20140210-SNAPSHOT-M3-enrc2b

 

Obojętne, czy chcę wgrać wersję snapshot czy nightly. Możecie coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności