Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT-i5510 Galaxy Galaxy 551] W cyanogenmod 10 nie ma Google Play


Radek Sqaders

Pytanie

Witam 

zdecydowałem zainsatalować Cyanogenmod 10 na Galaxy 551 jednak jest jeden mały problem,

Ściągnąłem  Google Play na kompa i przerzuciłem na tel po czym zainstalowałem market, 

jednak gdy chce go włączyć to automatycznie się wyłącza, więc ściągnąłem Gapps na Adnroida 4.1.2 ->

http://www.4shared.com/zip/gd05SUF3/gapps-jb-20121011-signed.html

Jednak nic się nie zmieniło...

Bardzo proszę o pomoc  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dołączam się do pytania. Też właśnie zainstalowałem na swoim SGA cyanogenmoda 10.2 i z poziomu komputera zainstalowałem najnowszy Google Play, jednakże po włączeniu aplikacji automatycznie się wyłącza, dziekuje za każdą pomoc! ;)

 

#edit: pomogło zainstalowanie gappsow

#edit2: niestety jednak cały czas wyskakuje okienko "Niestety aplikacja Google Play zostala zatrzymana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbujcie wyczyścić dane aplikacji (cache) w Ustawienia/Aplikacje/google play 

Potem reboot telefonu 


Zrób pełne wipe w tym dalvik cache i powinno być dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niee. Ma po prostu pecha.

 

Albo nie czyści danych z telefonu dokładnie, albo serio mu nie działa. 

Musisz kombinować, my Ci już nie pomożemy bo nie ma na to środków. Możesz próbować pobierać inne Google Play.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

niestety ani czyszczenie bezposrednio cache z aplikacji i reboot, ani pełen wipe nie pomaga (po pełnym wipie nei mama google play) komplenie nie wiem juz co mam robić.. spędziłem już prz

Ściągnij se Blackmart, to to samo co Google Play tylko że tu wszystko jest za darmo, mają też troche mniejszy przesył więc programy będą się dłużej ściągać, ale np nie zalogujesz się na Youtube, czy inne programy co potrzebują konta google  :(

Możesz se też ściągnąć 1MobileMarket, też to samo co Google Play i wszystko ci się aktualizuje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności