Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S Plus] Cyanogenmod - problem z wgrywaniem


zychu

Pytanie

wiec 

kolega podpuscil mnie zebym sobie zaktualizowal system bo niby wtedy bedzie mi sybciej chodzilmoj tel . wiec pomyslalem co mi szkodzi i tak gwarancja m sie skonczyla  , a caly problem w tym ze : gdy zainstalowalem cyanogen mod to zrobilem ten restart i pisalo ze tel bedzie sie wlaczal troche dluzej , ale w moim przypadku gdy go wlaczam to jest logo samsunga potem model a na koncu nazwa tego mogu w kołku ktore sie kreci , myslalem ze trzeba poczekac wiec zostawilem na noc wlaczony a gdy sie obudzilem bylo to samo. 

 

 pomocy nie wiem co mam robic jestem poczatkujacy i jeszcze mam problem bo przez usb nie moge podlaczyc tel do komputera bo wystepuja jaklies bledy

 

 

 

POMOCY !!!!!!  

 

 

z gory przepraszam za bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz tzw. bootloopa to normalne jak ktoś nie wykonał pełnego wipe. Wejdź w recovery i zrób wszystkie czyszczenia telefonu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz to w plikach zip ?

To wejdź w recovery i wykonaj

wipe cache

wipe partition
advanced/wipe cache- dalvik

potem zainstaluj ROM i Gapss

reboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak tylko jest jeden problem bo gdy podlaczam moj tel pod komputer przez usb to telefon znajduje ale pisze ze nie ma dostepu do uzadzenia


jak mam wlaczyc debugowanie usb jak nie mam jak wejsc w opcje w telefonie bo gdy prubuje go wlaczyc to na poczatku jest logo , potem model i na koniec te kolko ladowania C.M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale o to ci chodzi ? bo jak go podlaczam pod komputer przez kies to jest ze sie laczy i po 3/4 min ze nie udalo sie nawiazac polaczenia 


ale jak to multidownloade co to , przepraszam za brak wiedzy ale jestem poczatkujacy


i jak wlaczyc tryb download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyłącz telefon.

Podczas uruchamiania przytrzymaj Home power i Volume UP

Odpal program Multidownloader i podłącz urządzenie. Zobacz czy znajduje urządzenie pojawi się napis COM: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz sobie już rom..
tam w poradniku masz link do firmware samsunga.

XEO - jest dedykowane dla Polski...

I po prostu spróbuj wgrać.

 

A to, czy masz tryb debugowania włączony czy nie... to nie ma znaczenia. Jak Multidownlaoder znajdzie urządzenie to flashuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a  dal bys mi moze link do roma bo sie boje ze znowu cos zrobie nie tak


dobrze to juz go wylacze , i przez odina zainsatlowac z tego poradnika jak mi nadeslales http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/979-wgrywanie-czystego-firmwaresystemu-na-galaxy-s-plus-i9001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności