Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia Z] Wgrywanie softu/ firmware programem flashtool


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrać by mógł, tylko nie widzę obrazu.img dla zablokowanych, jedynie aplikacja.apk na telefon instaluje twrp na zablokowany bootloader. Zatem zostaje nam myśleć. Próbowałeś wgrywać starszą wersją flashtoola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja. Bardzo dziwna. Nie mam pomysłów. Wiadomo. Najlepiej dać do serwisu, ale może ktoś wie, co z tym. Ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem najnowszego Androida 5.1.1 i włączył się ale jedynie gdy był podłączony do ładowarki, gdy próbuję wejść w jakąś aplikacje typu galeria lub aparat telefon sam się wyłącza, lecz gdy jest podłączony do ładowarki aplikacje działają. Bateria jest naładowana w 95%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mitlex napisał:

Jak żyje 250 lat tak nigdy nie spotkałem się z takim problemem.

 

No nieźle obie wojny żeś przeżył, rozbiór polski też był i inne powstania przeciwko zaborcom XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Witam ! [emoji4]
Wszystko zrobione wg instrukcji, w momencie, kiedy soft miał już się wgrywać, cały czas jest 0% (już długi czas) i nic się nie ''rusza'' [emoji20]
Czy ktoś wie, czym to może byc spowodowane ? 

58d81d6318b8b_Beztytuu.png.9178ce93dfd452d1dfb8849d4d09fde3.png




Flashtool w najnowszej wersji?
Jeżeli tak. To spróbuj na starszej. Wgrywajac stock do Xperii m jakiś czas temu miałem podobnie.
Pomogła de instalacja Wszystkiego. I instalacja starszej wersji

Wysłane z mojego GT-I8160(P/L) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem bodajże wersji 8.9 dokładnie nie pamiętam bo komputer się popsul i nie mam do niego dostępu już.
Na chomikuj powinna być.
Znajdź to ci udostępnie do pobrania za darmo stamtąd. Bo mam wolny transfer na chomikuj z którego nie korzystam. Niestety inaczej obecnie nie pomogę

Wysłane z mojego GT-I8160(P/L) przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz tamtego co link wysłałeś nie mogłem zachomikować żeby Ci udostępnić. A tylko pliki które mogę zachomikować mogę komuś za darmo udostępnić.

Znalazłem podobną wersję.

Odinstaluj wszystko łącznie ze sterownikami i wszystko od nowa poinstaluj. Te najnowsze wersje Flashtoola są nie do robione. I podobne błędy wywala na różnych Xperiach.

Link do pliku.

Oczywiście free transfer

 

https://chomikuj.pl/Alexstrife18/Oddane

 

Hasło do folderu to 1234

 

Pozdrawiam

 

Ogólnie to jakby ktoś potrzebował cokolwiek za darmo z chomika pobrać. To niech pisze na pw.

Będę to zachomikuje i udostępnie do pobrania za darmo.

 

Wysłane z mojego GT-I8160(P/L) przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności