Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S+ 9001] Google Gapps nie działa sklep Google Play


Koraz

Pytanie

Witam serdecznie.

 

Zdecydowałem na napisanie postu bo już ręce mi opadają. Zainstalowałem CM-10.1-20131124. Wersja Androida 4.2.2. na Galaxy GT-I9001.

Działa wszstko świetnie. ALE. Nie mogę sobie poradzić z Google. Nie działa żaden gapps. Nagrywałem gapps-jb-20130812-signed.zip dedykowany do Android 4.2.2 Instalowałem i nadal nić brak Google Play. Nawet nagrywałem gapps-jb-20130813-signed.zip do Androida 4.3 też brak Google Sklepu.

 

Niech ktoś coś podpowie bo już nie wiem co mam robić. Nagrałem nawet ręcznie plik to nie otwiera się. Tzn otwiera na ułamek sekundy i zamyka.

 

Neo

Nie ten dział.../przenosimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Człowieku?

to jak ty wgrałeś cokolwiek?

Nie masz custom recovery?

A root?

 

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/525-jak-wgra%C4%87zainstalowa%C4%87-rom-samsung-galaxy-s-plus-i9001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przed instalacją robię następujące kroki w moim recovery:

 

1) Wipe data/factory reset

2) Wipe cache partition

3) Instaluje Gapps z .zip przez "appy update from sdcard"

4) Reboot system now

 

Zrobiłem jeszcze raz przed chwilą i nadal nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja nie mam takiej opcji, albo nie umiem tego wywołać. Może jakieś leprze recocery mi polecisz? Ściągnołem jaieś polecane z forum nie pamiętam jakiego już nawet. jest z datą 29.02.2008 więc chyba pewnie stary jakiś...

 

 

 

 

 

 

Jeszcze mam opcję install fota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Generalnie wszystko z tej strony wgrywałem http://androidstuff.pl/aktualizacja-galaxy-s-plus-gt-i9001-do-jelly-bean-4-2-2-z-cm10-1-m2/ to jest CM10

Ale w tej wersji nie wszystko było przetłumaczone na Polski i nie działało parę funkcji. znalazłem gdzieś inna wersję CM10.1 i w niej wszystko działało. Zaraz pokombunuję z tymi linkami co wysłałeś. Dam znać zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak root jest. Steryowniki też były uaktualniane. Debugowanie USB itp. również. Próbuję ściągnąć Recovery z linku ale po wpisywaniu numeru telefonu ściągnęło mi jakiś plik BlueStracksPL.zip - Nie wiem co to jest.


Człowieku?

to jak ty wgrałeś cokolwiek?

Nie masz custom recovery?

A root?

 

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/525-jak-wgra%C4%87zainstalowa%C4%87-rom-samsung-galaxy-s-plus-i9001/

 

Wszystkie podane linki z tego postu otwierają płatną stronę www.[link nie zgodny z regulaminem] Coś jest chyb anie tak.


Już wcześniej czytałem ten wątek i było to samo. Dlatego założyłem nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Załapałem już wcześniej. Mam plik.

 

 

HA Stary Ten recovery to "niebo a ziemia" Nie ma o czym dyskutować. Wszystko działa jak należy. Dobrze że są takie mądre głowy w tej sieci dla takich jak ja.

 

 

Wielkie POZDO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności