Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L3] Telefon nagle przestał działać, nie chce się włączyć


aga0603

Pytanie

Witam

Wczoraj mój telefon odmówił posłuszeństwa. W pewnym momencie wyłączył się. Próbowałam go włączyć wyjmując kilka razy baterię i udało się. Myślałam, że wszystko będzie w porządku. Jednak później, gdy chciałam zadzwonić telefon znowu był wyłączony i już nie dało się go uruchomić. Po powrocie do domu podłączyłam go do ładowania, po czym załączył się pokazując baterię do połowy pełną i znak z wykrzyknikiem. Dzisiaj po podłączeniu, telefon uruchamia się tylko do pierwszego ekranu (tego z logiem LG), swieci się dioda i znowu wyłącza się włącza. Nie mam pojęcia co to może być, bo telefon śmigał. Dodam, że próbowałam wykonać hard reset, jednak nic to nie dało, gdyż telefon w ogóle na tą kombinację przycisków nie reagował. Także bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na początek musisz wykonać Hard Reset.

Niestety stracisz dane, ale to być może uratuje Ci telefon.

(znikną kontakty smsay itp) zdjęcia filmiki, muzyka nie)

 

Masz tu instruktaż:

 

Dlaczego Ci to proponuje?

Bo tak dowiesz się, czy to system "nawalił" czy jest inne uszkodzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze spróbuj go wysuszyć.

 

Kuzynowi w weekend to samo się działo z Lumią. I potem minęło.

Jak masz grzejnik, to go został na dobą godzinę.

 

Piekarnika nie polecam :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli telefon nie zareaguje nawet na kombinacje klawiszy Hard Reseta, to nic z nim nie zrobisz.

A naprawiać się go nie opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli telefon wogl się nie włącza to raczej jest problem w HardWare. Miałem softbricka na One V często. Sądzę że telefon nie będzie już działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. Zobacz, czy czasem coś się nie stało z gniazdem USB

2. Sprawdź czy ładuje na innej ładowarce, najlepiej takiej co ma więcej mAh

3. Jeśli skończyła się gwarancja to odkręć dwie śrubki na dole smartfona i zdejmij czarną część odpowiedzialną za zasięg i popatrz czy tam wszystko jest OK

Jeśli jesteś z Bydgoszczy to mogę spróbować naprawić.

4. Spróbuj oficjalnej aktualizacji LG programem " LG MOBILE SUPPORT TOOL " ze strony: http://www.lg.com/pl/wsparcie-telefonow-komorkowych/lg-Swift-L3-II  zakładka Oprogramowanie

Poza tematem. Ja poszukuję taniego dotyku do do LG L3 II ( E430 ) to jakby ktoś chciał sprzedać smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie co innego.Po wykonaniu hard reset zamiast okna hard reset(ostatni krok resetowania telefonu) telefon się uruchomił,ale był w trybie awaryjnym czyli wszystkie kontakty i zdjęcia zostały,ale aplikacje nie(nie licząc systemowych bo to wiadomo).Miałem coś bardzo podobnego,na początku telefon był bardzo wolny, potem w trakcie uruchamiania aplikacji(pobranej w sklepie google play) wyłączył mi się telefon na logo lg przez co nie dało się wykonać hard resetu.wyjąłem baterię i uruchomiłem telefon po czym wykonałem niedokładny hard reset i mam teraz tryb awaryjny

Screenshot_2018-07-16-09-07-05.thumb.png.4ed164025dec545b41de93834cedb53a.png

Na screenie widać ekran blokady z tym trybem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności