Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Trend] ROOT i wgrywanie CWM Recovery


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko git tylko nie mogę wejść w tego recovery może ktoś poda nowszą wersję na trenda i spróbuje jeszcze raz zainstalować przez odina oraz zrobiłem unroot'a tak więc zainstaluje superuser jestem w tych rzeczach nowy mam nadzieje że pomożecie mi trochę jaśniej wytłumaczyć z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączam normalnie power,home,vol +

root'a zrobiłem programem 1 click root było wszystko w porządku oraz pojawiła mi się aplikacja superuser,której nie mogłem odinstalować,aplikacje prosiły o uprawnienia root'a i nawet wtedy udało mi się raz wbić w cwm recovery nie wiem jak udało mi się to zrobić,ale później lipa.

Unroot'a zrobiłem tym samym programem, a jak próbuje jrscze raz go zrootować to wychodzi informacja że mam już root'a.

Zainstalować superuser z sklepu play ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard reset i ponowna instalacja.

 

Pro po, aplikacja superuser to nie jest zwykła aplikacja.

Ona się włamuje w pliki systemowe i nie jest wskazane sobie nią robić co się chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czym zrobić hard reset ?


Chodzi mi o recovery systemowe czy przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie?

 

 


Zrobię przez android recovery  i mam parę pytań.

Czy jak uda mi się wejść do cwm recovery i nie mam funkcji reboot to wyciągnąć baterię?

Czy najpierw robić root'a czy dopiero ja uda mi się wejść do cwm recovery?

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem cwm recovery i nadal nie mogę do niego wejść,tak więc zainstalowałem to drugie i również nic niestety za chiny nie mogę wejść do tego recovery może to przez trójkąt ?


dodam że w trybie download u góry wyświetla mi się liczba instalowań i model oraz jakieś głupoty,ale nic się tam nie zmienia podczas instalacji


Pogłówkuje się jeszcze nad tym, może mi ktoś pomoże,a jak nie to dam sobie spokój i nie bd nikogo tym zajmował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyjaśnij jeszcze Volume Up - gdy zobaczysz ten trójkąt

 

Tryb odzysku włącza się z odwrotnym przyciskiem Volume. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczył trójkąt nacisłęm  vol+ i nic, zrobiłem tak samo tylko vol - też nic :(


telefon normalnie się włącza 

 

 


dziwne bo we wszystko inne mogę wejść

dodam że jak trzymam cały czas vol+,home,power to telefon głupieje i cały czas wibruje,dopiero jak puszcze to się wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że raz udało mi się tam wbić może inna kombinacja przycisków ?

Jak zainstaluje cwm to mam wyciągnąć baterię i odłączyć kabel a potem do niego wbić ale tak się nie dzieje :(


tak

 

 


może idzie z android recovery wbić do cwm ?


Zrobię tak wyzeruje licznik i usunę ten trójkąt zrobię hard reset i spróbuje jeszcze raz.

Napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam problem , pobralem z sammobile soft od T-mobile , i gdy zainstalowalem rom 1 to telefon mi sie nie chcial uruchomic bylo logo SAMSUNG przez 10 min i nic nie ruszylo potem sprobowałem ten 2 co tez byl i tez lipa to samo , pomozcie panowie troche bo chce miec oryginalny soft z T-Mobile bo mam tel na abonamencie jeszcze i gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności