Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Trend GT-S7560 ] [DEV4.4] CyanogenMod 11


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Robię wszystko ;P

Ale z tego co na razie testowałem... NIE POLECAM !

Zacina się, chodzi dużo dużo wolniej niż Stockowy ROM.

Oczywiście doceniam to że ktoś włożył w to tyle czasu, ale jak narazie czekam na kolejne Aktualizacje :)

[05.17]

Sprawdzał ktoś działanie obecnej wersji ?

Bo nie chce usuwać aplikacji, a później żałować...

Najnowsza aktualizacja z tego co widzę jest z Kwietnia, więc jej jeszcze nie testowałem bo mnie długo na forum nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Veeon spróbuj wgrać wszystko od początku + przywrócenie do ustawień fabrycznych oraz zainstaluj to http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/592-seeder-200-eliminacja-90-lag%C3%B3w-przy%C5%9Bpieszenie-telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć. 

Mam problem, otóż po wgraniu stocka z SamMobile robię wszystko według instrukcji. Potem włącza się telefon, pokazuje napis Samsung Galaxy Trend S7560, następnie jest logo T-Mobile, później napis samsung i tu jest problem, bo napis jest i telefon nie chce się włączyć. Zostawiłem go nawet na noc w tym stanie, ale nic się nie stało :/

 

Zrobiłem full wipe i działa :D

Edytowane przez Piotrek Lichota
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Robię wszystko tak jak jest w poradniku, ale gdy instaluje się Cyanogenmod 11 to się ekran robi zamazany, a telefon resetuje. Co mam zrobić?

 

I jeszcze podczas robienia wipe cache partition wyskakuje: E:Can't mount /cache/recovery/log

 

Galaxy Trend Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam kłopot... chyba u nikogo tutaj jeszcze nie występował :/ zatem:

Mam roota, CWM i pliki ROMa i gapps.

W tych plikach chyba kłopot... Mój CWM ich nie widzi w ogóle!! Nie wiem czy tak powinno być (pobierałem to samo z różnych przeglądarek wielokrotnie) ale pliki mają format: .zip.exe  , nie jedynie .zip.

Co mam z tym zrobić? ;( CWM nie widzi nic z ROMu!

Proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na inny dysk pobierz. Te serwery są tak zapchane że się plik ucina, sprawdź rozmiar, różni się od tego który widnieje na serwerze. Po drugie to to że cwm widzi tylko pliki .zip nie żadne zip.exe. Pobierz u kogoś na pc jeśli na swój nie możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! działa ;) Trzeba było jeszcze wyłączyć pobieranie z menagerem ;D


Mam problem: na początku przez jakiś czas wifi dobrze działało. Teraz wyjechałem i gdy próbuje włączyć wifi, nie dzieje się nic. Gdy chce to zrobić z poziomu ustawień, wywala mnie z nich. Nie kombinowałem Nic. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem inaczej. Kombinować mi się nie chciało wiec pobrałem program Wifi manager bo problem tkwił w tym ze wywalalo mnie tylko z zakładki wifi ;) wszystko gra

Mam pytanie: czy jeśli chcę zauktualizować przez CWM roma lub wgrać po prostu inną wersję, to czy muszę robić wipe oraz czy od nowa muszę wgrywać gappsy? 

2. Czy custom kernele działają na romie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności