Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Ice Cream SANDWISH-ICS 4.0.1 (Stock kernel)


tiestobunio

Rekomendowane odpowiedzi

ICE CREAM SANDWISH 4.0.1 (stock kernel)

ics.png

Witam!

No i nowy system mamy ICS i wychodzą one pod kernele nAa ICS lub Alfs ICS i okazuje się,że nie możemy mieć bo nie możemy mieć odblokowanego bootloadera i zarazem wiąże się z tym,że nie możemy mieć kenrela pod Rom ICS i lipa z najnowszego Systemu ,ale spokojnie mam tu dla was od developera Rom specialnie na kernel stockowy czyli nic nie trzeba odblokowywać tylko wystarczy Root i Xrecovery.

Charakterystyka Romu/co działa ( na stock kernel):

-Bazowany na Androidzie ICS 4.0.1
- Menedżer DSP
- GPS
- Bluetooth
- GSM
- DATA
- Touchscreen
- Karta pamięci SD
- Głośniki
- Root
- Mikrofon
- XRecovery, CWM


Bugi/błędy:
- Galeria
- FM Radio
- Kamera
- WIFI
Wymagane:
* Root
* Posiadany Baseband : M76XX-TSNCJOLYM-53404015
* CWM recovery
* kernel:stock




Zabraniam kopiowanie tego tematu!!!



Screeny:
120421090754920759.png12042109083898560.png120421090912573286.png120421090957786213.png120421090933546968.png

Download
ROM :
http://api.viglink.com/api/click?format=go&drKey=1359&loc=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fshowthread.php%3Ft%3D1473602&v=1&libid=1335033627463&out=http%3A%2F%2Fics-for-x8.googlecode.com%2Ffiles%2Fupdate-ics-beta1_signed_by_enyblock.zip&ref=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fforumdisplay.php%3Ff%3D849&title=%5BRom%5DICS%20For%20Stock%20Kernel%20%5BBeta1%5D%20%5B08%2F04-2012%5D%5BWIP%5D%20-%20xda-developers&txt=%3Cb%3EBeta%201%3C%2Fb%3E&jsonp=vglnk_jsonp_13350338377483
 

Proszę pamiętać,że to jest Beta wersja

Instalacja
*Rom na karte SD
*Wchodzimy w Xrecovery
*Instal update from SD CARD /Instal ZIP from SD Card
*Reboot>gotowe

By:TerminatorX


Pozdrawiam!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najprawdopodobniej nigdy.

wyfapane z X8

Wiesz co tak nie mów ok ?

Powiem szczerze ,ze nigdy nie zapomniałem o ludzich,którzi mają tylko stock kernela (brak możliwośći odblokowanie bootloadera) także szykuję coś dla takich osób właśnie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co prawda moze kiedys uda sie tak zoptymalizowac ICS/JB ze bedzie zdatny do uzytku na stock kernelu, jednak dla tych, co

maja stocka chyba ty Tiestobunio jestes ostatnia nadzieja, bo ani nAa, ani DX, ani eaygletom raczej ICS ani JB dla stocka nie zrobią, chyba, ze dla x8 pojawi sie jakis nowy wielki dev ;)

wyfapane z X8

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x8 nie jest telefonem na ICS/JB. Ktoś chce zrobić z tego telefonu G1(Na którym jest każdy rom ^^ ) ale to nie to samo.

Jak kiedyś dorwę w łapki Tego soniaka to przetestuję. Dziwi mnie instalacja Recovery - Na ICS'a spodziewałem się Flashtoola.

"Lubie to" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co prawda moze kiedys uda sie tak zoptymalizowac ICS/JB ze bedzie zdatny do uzytku na stock kernelu, jednak dla tych, co

maja stocka chyba ty Tiestobunio jestes ostatnia nadzieja, bo ani nAa, ani DX, ani eaygletom raczej ICS ani JB dla stocka nie zrobią, chyba, ze dla x8 pojawi sie jakis nowy wielki dev ;)

wyfapane z X8

Miło coś takiego słyszeć ,ale ja przecież wielkim devem nie jestem.

x8 nie jest telefonem na ICS/JB. Ktoś chce zrobić z tego telefonu G1(Na którym jest każdy rom ^^ ) ale to nie to samo.

Jak kiedyś dorwę w łapki Tego soniaka to przetestuję. Dziwi mnie instalacja Recovery - Na ICS'a spodziewałem się Flashtoola.

"Lubie to" :)

Wszystko dlatego,że mamy wspaniałych develoerów :) nie rozumiem ostatniego zdania ? xrecovery ,flashtool ? nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności